Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Szukam Dema
Szukam tytułu polskiego dema które miałem kiedyś na płytce dołączonej do którejś z gazet Amigowych. Niestety jedyne co pamiętam to że była tam scenka z latającą w powietrzu kobietą (chyba) i tekst 'Kocham latać, ale najgorsze w lataniu jest to że kiedyś trzeba zejść na ziemie' lub coś w tym stylu. Czy ktoś kojarzy to demo ?
[wyróżniony] [#2] Re: Szukam Dema

@Bluefish, post #1

mawi mute12

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 10:19:25 przez ubik
[#3] Re: Szukam Dema

@Bluefish, post #1

[#4] Re: Szukam Dema

@ubik, post #2

Właśnie o to mi chodziło. To była pierwsza rzecz jaką kilkanaście lat temu odpaliłem na mojej Amisi gdy wróciłem z moją nową kartą Apollo 1240 + 16 MB. Pojechałem po nią specjalnie do Bartoszyc z Opola. Podróż trwała prawie 2 dni ;) I byłem pod wrażeniem. A muzyka z tego dema zapadła mi głęboko w pamięć. Teraz jak zobaczyłem odpowiedź to najpierw odpaliłem tą parodię (Mute 13) bo okienko odtwarzacza zasłoniło mi twoją odpowiedź i oglądałem to ze zdziwieniem bo nic mi nie pasowało. Ale gdy już włączyłem te właściwe to wróciły wspomnienia. Grafika sama w sobie po tych kilkunastu latach już nie robi takiego wrażenia, ale muzyka i ogólny klimat jak dla mnie nadal robi wrażenie. A może to kwestia sentymentu ?
[#5] Re: Szukam Dema

@Bluefish, post #4

z Opola


Kolejny Opolan na pokładzie?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem