Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Ludzie, Party
[#1] RK / LE 2017 - autostop
Mamy 2 wolne miejsca w aucie na party.

Wyjazd z wielkopolski (Wolsztyn) w piątek (20.10, około południa), powrót w niedzielę (22.10).

Jeśli ktoś również szuka współtowarzyszy do podróży (autem, busem, pociągiem lub balonem) z innych stron kraju i świata, niech wrzuca info w tym wątku.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 13:23:39 przez slay
[#2] Re: RK / LE 2017 - autostop

@slay, post #1

Ja mam nocleg już od 19 mam być po 16.00 w hostelu. Jadę pociągiem z Gniezna jest bezpośrednio 3h i na miejscu a w Gdańsku z pkp jest 3km do party place, Jest jeszcze opcja przejechać się (21.10) na kilka chwil do Sopotu na giełdę retro. Jeśli ktoś miałby autko jestem chętny na taki wyjazd
[#3] Re: RK / LE 2017 - autostop

@francdt, post #2

w Gdańsku z pkp jest 3km do party place

Bez przesady, to chyba przy okazji chcesz polowe Gdanska zwiedzic ;) Tam jest max 1,5km (a to i tak na okolo). Jak mykniesz przez gore gradowa to wyjdzie ci pewnie z polowa tego.
[#4] Re: RK / LE 2017 - autostop

@slay, post #1

Hehe, to ja w ten sposób: bus na pomorze mamy o 3:20, toteż razem z Faraonem sceny C64 uderzamy w czwartek w miasto Katowice, celem spożycia środków usypiających aby podróż minęła szybko. Każdy kompan mile widziany! ;) Zarówno w Kato jak i podczas podróży (polskibus, może jeszcze bilety są).
[#5] Re: RK / LE 2017 - autostop

@AceMan, post #4

Wyjazd z Krakowa w sobotę 7:47 pociągiem EIP, powrót EIP z Gdańska 14:54. Zapraszam na 5h sączenia piwka w WARSie ;)
[#6] Re: RK / LE 2017 - autostop

@argasek, post #5

Co sie bedziesz katowac piwskami przez 5 godzin. Ponizej mam dla Ciebie lepsze rozwiazanie :)

[#7] Re: RK / LE 2017 - autostop

@sordan, post #6

Sordan: Ty to jak zwykle potrafisz namówić
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem