Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Problem z Planet Potion.
Chciałem sobie odpalić to intro 1szy raz na mojej Ami, ale wyskakuje coś takiego:

SYSTEM HALTED

O co chodzi? HELP!

Dodam tylko jeszcze, że w temacie PPC i jego środowiska (Warpy itp.) jestem zielony.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 17:46:24 przez Deftronic/...
[#2] Re: Problem z Planet Potion.

@Deftronic/..., post #1

Nie szukajac tzw. "dziury w całym", polecam ma początek ustawienie stack 1000000.

Edit: Na jakiej grafice odpalasz?

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 17:52:31 przez Lokaty
[#3] Re: Problem z Planet Potion.

@Lokaty, post #2

Ustawiłem i nic, teraz nawet tego błedu nie wyświetla.
Ono jakoś długo się generuje?

Karta to jakieś Voodoo, chyba 1ka.
[#4] Re: Problem z Planet Potion.

@Deftronic/..., post #3

Nie mam pewności, ale intro (demo) to wymaga BVision/CVision lub Voodoo2/3.
Skip gdzieś się tu kręci to pewnie naprostuje mnie jeżeli się mylę. Jednak coś w ten deseń kojarzę wymagania dla Planet Potion... .
Jeżeli w amidze pod PCI można wpiąć Voodoo 1 to nie wiem czy jest opcja akceleracji na tej karcie (z tego co wiem to było rozdzielone - karta do 2d i akcelerator 3d jako osobna karta).

Edit: Generuje się kilkadziesiąt sekund. Zwiększenie stosu spowodowało nieodpalenie się tego okna, czyli próbuje wystartować. Polecam użycie SnoopDosa do sprawdzenia czy program czegoś nie "woła", tzn. czy czasem nie ma braków w np. bibliotekach.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 19:01:56 przez Lokaty
[#5] Re: Problem z Planet Potion.

@Deftronic/..., post #1

To demo wymaga BVision/CVisionPPC, na Voodoo3/4/5 nie pójdzie ok, racja
Z tego co mi kiedyś opowiadano, to demo wykorzystuje do obliczeń Permedie2.
[#6] Re: Problem z Planet Potion.

@BULI, post #5

Tak jak pisałem - na pewno na kartach z Permiedia2 zadziała (sprawdzone empirycznie ), ale coś mi się kojarzy że pod 3dfx (to oraz Future Visions) startowały.
Natomiast jestem pewny, że tylko pod C/BVision działało intro Option. OK

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 19:12:18 przez Lokaty
[#7] Re: Problem z Planet Potion.

@Lokaty, post #6

Temat rozwiązany - Mavey wypowiedział się w tym temacie i nie ma szans ruszyć na 3dfx - Buli ma rację.
[#8] Re: Problem z Planet Potion.

@Lokaty, post #7

Szkoda, mówi się trudno. Dzięki panowie, mam gdzieś BVisionPPC, tylko nie wiem, czy będzie mi się chciało podłączyć. Za dużo zabawy. Zostanę przy YT. :)
[#9] Re: Problem z Planet Potion.

@Deftronic/..., post #8

Możesz mieć i BVision i Voodoo (Medek) na raz w jednej Amidze (budowie).

Ja tak mam. Działam głównie na Medku i Voodoo/Radeon (Aos 4.1) a BVision głównie do wspomnianych produkcji i innego wybrednego softu (mam osobna partycję botowalną z CGX i systemem skonfigurowanym pod BVision) ok, racja
[#10] Re: Problem z Planet Potion.

@BULI, post #9

O, dzięki. Pomyślę. Mam jeszcze A4000T PowerPC i CyberVision, ale musiałbym ją skonfigurować, a to kwestia przyszłości bo czasu mało...
[#11] Re: Problem z Planet Potion.

@Deftronic/..., post #1

Ponoć źródełka tej prodki zostały utracone, jeśli tak to szkoda, gdyby były to może jakiś magik zrobiłby "port" na inne grafiki/systemy neo.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem