Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Konkurs Muzyczny- prośba!
Witam!

Z góry przepraszam za nieco prywaty i lekki offtop.

Biorę udział w konkursie organizowanym przez zespół The Residents- chodzi o zrobienie covera ich kawałka. Dostałem się do drugiej rundy- proszę o głosowanie na moje zgłoszenie- Utrom- Hard & Tenderly!

http://www.residents.com/iamaresident/vote.php

Żeby nie było że temat od czapy- w moim utworze była zastosowana Amiga 1200 i Octamed- jednak octamed nie jako sekwencer a jako źródło zaprogramowanych przeze mnie brzmień (nie sampli) odpalanych po MIDI. Jako że w zamyśle miała być to elektronika łączona z chiptunem są też tutaj tradycyjne syntezatory, ale jest też stare dobre C64 ze specjalnym cartridgem MIDI- MSSIAH.

Czas głosowania do 31 grudnia.

Z góry dzięki i Amigowego Nowego Roku!
[#2] Re: Konkurs Muzyczny- prośba!

@Zolw_Ninja, post #1

poszło OK
[#3] Re: Konkurs Muzyczny- prośba!

@Zolw_Ninja, post #1

Zagłosowane. siedzi, pije i chrupki
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem