Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Audycja z amigowymi modułami. RMF, lata 90te, pamieta ktoś?
W czasach liceum, ni przepadałem za RMF, ale kiedyś powiedział mi kolega że bodajże w niedzielę przez godzinę jest audycja niejakiego "Montera" (chyba) z modułami z amigi. Nie chciało mi się wierzyć, ale kiedyś zaczaiłem się specjalnie, i pamiętam że puścili "gitar slindżer" Jogeir'a. Niesamowity uczuć, słyszeć wtedy mod w komercyjnym radio.
Pamięta może ktoś te audycje, i co tam jeszcze było puszczane? Mówimy o latach około 96-98.
[#2] Re: Audycja z amigowymi modułami. RMF, lata 90te, pamieta ktoś?

@Ralpheeck, post #1

Audycja nazywala sie "JW23". Nie kojarze specyficznie momentu tej audycji, o ktorym piszesz (z modulem Jogeira), ale jest prawdopodobne, ze jesli modul z Amigi polecial w RMF, to bylo wlasnie w tej audycji.

http://radiomuzykafakty.fm.interiowo.pl/jw23.htm

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 07:33:26 przez skipp
[#3] Re: Audycja z amigowymi modułami. RMF, lata 90te, pamieta ktoś?

@skipp, post #2

"JW23" słuchałem (i nagrywałem) namiętnie. Na pewno był moment, że leciał w nim jeden ze słynnych "mówionych" modułów. Coś w stylu "anty atari song". Który dokładnie - nie pomnę. I oczywiście, kojarzę że to leciało w formie jingla, a nie całego modułu.
Swoją drogą, jak mi o tym przypomnieliście, to zacząłem się zastanawiać - gdzie jest moje pudło z kasetami, i co z tych kaset przetrwało do dziś :).
Na pewno miałem sporo składanek z modułami do słuchania na walkmanie :). Ech, nostalgłem mocno :D.
[#4] Re: Audycja z amigowymi modułami. RMF, lata 90te, pamieta ktoś?

@baderman, post #3

Guitar Slinger leciał na 100%, bo sam słyszałem. Nawet na antenie zastanawiali się co to znaczy Slinger. Fajnie że ktoś to jeszcze pamiętał.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem