Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga
Wrzuciłem na SoundCloud stary wykopany trzyutworowy "album", który pod koniec lat 90. popełniłem na Amidze. Generalnie strasznie jarał mnie wtedy ambient, dark wave etc. (Mortiis i pochodne), więc zastanawiałem się, czy na 4 kanałach można uzyskać jakikolwiek podobny klimat. Nastrój grozy, ciemności, etc. (ależ człowiek miał za młodu fantazje) :D

Jak ktoś jest ciekawy, zapraszam do odsłuchania i do podzielenia się opinią. Może ktoś dotrwa do końca.
Pamiętać jedynie należy, że to czyste 4 kanały bez żadnego masteringu i że nie są to "typowe" amigowe moduły ;) No i miałem wtedy duuużo mniej lat! :D

DZIAB!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 15:49:30 przez Drakon

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 15:51:11 przez Drakon
[#2] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

Przesłuchałem całość, powiem tak, muzycznie lubię takie klimaty, tylko odrobinę cięższe.
Twoja płytka weszła mi elegancko, naprawdę klimatyczne utwory, i do tego ta okładka pasująca jak diabli do zawartości muzycznej.
Szkoda, że to tylko 3 numery, bo fajnie się słucha!
[#3] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

O stary, to brzmi kozacko na soundtrack do jakiejś gry!
[#4] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@teh_KaiN, post #3

Też tak pomyślalem.
[#5] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

wszystkie 3 utworki są piękne .
Pełen podziw .OK
[#6] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Piotr Myszkowski, post #5

Dzięki :)

W planach na 2018 mam sequel ;)
[#7] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #6

pod tytułem "Opary w parowie"?
[#8] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@recedent, post #7

Pudło!
[#9] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

Idealnie by pasowały pod jakiegoś dungeon crawlera :)
Świetne i motywujące kawałki OK
[#10] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

klimat Shadow Of The Beast !
[#11] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

Bardzo fajne.

Aż mam ochotę z ciekawości wrzucić ten pierwszy na Coola i sprawdzić, jak poleci z EQ, reverbami i kompresją.

Spoko.
[#12] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

A gdzie się dziabie .mod?
[#13] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@AceMan, post #12

No właśnie nie dziabie się, bo tylko to zostało :(. Dysk od tej Amigi zgnił w piwnicy.
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga
[#19] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@KM, post #4

Utwór nr 2 dałbym do Settlersów, albo "Dizzy Prince Of The Yolkfolk 2" :)
[#20] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@Drakon, post #1

Dla mnie -rewelacja!
Pierwszy utwór widziałbym w The Last Ninja, drugi The Settlers, trzeci dałbym do filmu Terminator(lub T2).
[#21] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@AD99, post #20

Trzeci kawałek do Powermonger
[#22] Re: Stary wykopek - minialbum "Dolina Mgieł" - Amiga

@witekkk, post #19

Dzięki ;)
Kiedyś programowałem w Amosie, może grę napiszę - pracuję jako grafik, więc wszystko ogarnę .
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem