Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Planet Potion - dwie wersje?
Znalazlem na YT dwie roznica sie troche wersje tego intra.
Roznice sa w kolorowej czesci gdzie zaczynaja sie sceny 3D.
Czy ktos wie dlaczego tak jest? Rozjechanie sie linii czasu w intrze?

Wersja 1
Wersja 2
[#2] Re: Planet Potion - dwie wersje?

@Phibrizzo, post #1

Masz rację :) Musiałem zrobić sobie porównanie "side-by-side", bo nawet nie zauważyłem tego wcześniej (obie wersje zrzucałem osobiście z BVisionPPC ja, ale w odstępie kilkunastu lat). Wydaje mi się, że są dwie możliwości:

a) sceny 3D w tym momencie w intrze są losowane (bo wyglądają tak samo, tylko ich kolejność jest inna);
b) w 2017 zrzuciłem to z jakiejś bardziej (lub mniej) finalnej wersji, którą znalazłem na HDD Maveya ;)

Poza tym nie ma żadnych różnic w tych dwóch grabach (skróciłem jedynie czas oczekiwania włączenia pomiędzy częścią pierwszą a drugą).
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem