Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape
Na stronie Piotrka jest już tytuł i pierwsze zajawki :)
http://www.xtd.evil.pl/?sel=escape
[#2] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@Ralpheeck, post #1

dobrze, że eXTenD pisze, bo dobrze pisze.
[#3] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@groovebox, post #2

Retrovirus jest konkret szeroki uśmiech
[#4] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@Vato, post #3

Dzięki za miłe słowa.

Płyta nie będzie wydana w postaci fizycznej - jedynie elektronicznie na stronie.
Będzie zawierała utwory nowe oraz pewnie kilka zremasterowanych (lub napisanych od nowa) starszych.
Płyta będzie powstawała w wolnej chwili - gdy będę miał akurat motywację (zawsze można mnie zmotywować miłym słowem lub innymi sposobami ;). Oczywiście zastanawiam się, czy mam dla kogo pisać i czy komuś się podoba to, co obecnie robię, ale chyba te parę osób się znajdzie, które są nastawione pozytywnie.

Pozdrawiam!
[#5] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@Vato, post #3

Xylo też się fajnie zapowiada, nawet ustawiłem jako dzwonek w telefonie :)
[#6] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@makarsky, post #5

W zasadzie to "Xylo" się nie "zapowiada" - to jest taki krótki utworek jako intro do płyty, więc jest skończony. Fajnie, że wylądował jako dzwonek w komórce - będzie straszył, jak w filmie "One Missed Call" (o ile dobrze pamiętam). :)

Odzew widzę taki sobie, widocznie "Closer" wyczerpał zapotrzebowanie na moją twórczość po latach. :/ Mimo wszystko zrobię te kilka nowych utworów - a nóż komuś podejdą, jednak wiadomo, że silniejsza motywacja jest wówczas, gdy się wie, że ktoś tego słucha i czeka na nowy materiał. Miłe słowa, wirtualne klepanie po plecach i inne wyrazy wsparcia z pewnością jednak "dodają skrzydeł".

Pozdrawiam wszystkich scenowców!
[#7] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #6

A kiedy i czy w ogóle wspólny kawałek II? Bo mój z mod.em nie wypalił.

Pozdro.
[#8] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@groovebox, post #7

To też mogę zapoczątkować. Pomyślę. Kwestia czy będą chętni.
[#9] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #8

O chętnych bym się nie martwił. Lecz o start i przestrzeganie zasad 🙃
[wyróżniony] [#10] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #6

Jak najbardziej czekamy na Escape. Śledzę co jakiś czas postępy na Twojej stronie, bo lista tracków obiecująca. Xylo i Retrovirus są konkretne, fajnie że znowu piszesz muzę. Oby dni z motywacją było sporo :)

Dodam, że Closer mnie pozytywnie zniszczył. Dźwięki rodem z Trackerów po prostu nie pozostawiają mojej duszy obojętnej. Znakomita płyta.

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 21:30:08 przez brain030

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 21:31:03 przez brain030
[#11] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@groovebox, post #9

Panowie, ruszajcie ze wspólnym modkiem. Zróbcie najlepiej w 4chn i chiptunowo.
[#12] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@Ralpheeck, post #11

...i wersję na małe Atary
[#13] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@Vato, post #12

Dla wspierających - na stronie www.xtd.evil.pl w "Strefie Specjalnej" można posłuchać fragmentów kilku nowych, planowanych utworów (reszta będzie musiała uzbroić się mocno w cierpliwość).

Co do wspólnego kawałka w Renosie'ie - pomyślę. Może się udać ale pewnie nieprędko.
[#14] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #13

http://www.xtd.evil.pl/rozne/ppaII.xrns

Taki począteczek jakiś.
Jak się ktoś podłączy, to można zrobić osobny temat.
Jak zwykle tylko początek bez narzucania dalszej części (chociaż spodziewam się fajnych leadów i melodii).
:)
[#15] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #14

Dostęp do maszyny z renoisem, będę miał równiutko za tydzień. Poczekacie na mnie? Nawet nie mam jak tego odsłuchać. Fuck! Dajcie mp3.
[#16] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #13

Przesłuchałem w "Strefie Specjalnej" fragmenty nowych kawałków, no i jak dla mnie - robią wrażenie ;)

Szczególnie czekam na Drizzle, którego było tam może kilka sekund. I tak się zastanawiam, czy ten fragment pod koniec nie jest inspirowany modułem z dema "Hardwired"? ;)
[#17] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@Splavinho, post #16

Tak, to jest cover utworu z Hardwired. :)

Co do modułu wspólnego w Renoise'ie - zaktualizowałem linka:

http://www.xtd.evil.pl/rozne/ppaII.xrns

Oraz zrobiłem mp3 do odsłuchu:

http://www.xtd.evil.pl/rozne/ppaII.mp3

Kto chętny?
[#18] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #17

Właśnie Corny i Jakim wzięli się za kawałek. Jak coś dostanę - założę nowy temat.
[#19] Re: Zapowiedź nowej płyty XTD - Escape

@XTD, post #18

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem