Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Problem z demami
Czołem
Mam pewien problem z dwoma demami Lorem Ipsum - Dolor Sit Amet i Elude - We Come in Peace.
Obydwa się odpalają, ale ekran się zamraża i leci tylko muzyka. Jaka może być tego przyczyna?
Konfiguracja A1200 + B1260 64MB
Pozdrawiam
Skiba
[#2] Re: Problem z demami

@_Skiba, post #1

060 Masz pełną z FPU ?
nie pamiętam czy akurat te dema, ale na pewno miałem podobną fazę z którymś demkiem pod 060 które próbowałem odpalić na B1230 bez FPU, demo w ogóle wymagało 060, ale odpaliło , nawet przez chwilę był jakiś obraz, ale po chwili czarny ekran, ale muzyka poszła cała , nawet po zakończeniu ładnie bez zwichy powróciło do systemu !
te dema często odtwarzają muzykę w tle jako osobny proces ( najczęściej to MP3, ale wątpię żeby autorzy obciążali procka odtwarzaniem MP3, pewnie w początkowej fazie demko konwertuje do jakiegoś "lżejszego" formatu ) .
Więc odpala Ci player muzyki, a reszta już nie.
albo Masz coś nie tak z bibliotekami, 68060.lib ?
[#3] Re: Problem z demami

@_Skiba, post #1

A to dziwna sprawa. Obydwa dema byly przeze mnie osobiscie testowane na takiej konfiguracji i dzialaja bez problemow. Nawet sprawdzilem teraz i nie widze takich objawow.

A inne dema tej grupy ci dzialaja?
[#4] Re: Problem z demami

@_Skiba, post #1

Pamięci nie brakuje?
Miałem tak przy 64MB kiedy odpalałem z poziomu WB mając wolne ~60MB.
[#5] Re: Problem z demami

@Phibrizzo, post #3

Wszystkie dema inne działają bez problemu. Biblioteki mam że strony phase5. Amiga odpalam bez s-s więc raczej raku nie brakuje.
[#6] Re: Problem z demami

@_Skiba, post #5

Podejrzewam ze to nie kwestie pamieciowe. Ja wszystkie dema Elude zawsze odpalalem z Shella po zaladowaniu calego systemu. Chyba ze to chodzi o ilosc pamieci CHIP gdyz posiadam jeszcze Mediatora z V3.
Uprzedzajac pytania: tak odpalalem z parametrem -aga dla testow.
[#7] Re: Problem z demami

@Phibrizzo, post #6

Obydwa dema działają, zaczęły działać po wymianie zasilacza na mocniejszy i zmianie kickstartu na 3.1.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem