Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC
Pod kątem jednej z imprez zabrałem się za porządkowanie kolekcji dem, intr, slide showów, musicdysków i innych produkcji. Bazuję na wpisach ADA, Pouecie, Aminecie, zestawie KGWHD oraz ftp.amgascn.org, a także kolekcji dem pod MOS-a. Cel: uzyskać ładnie posortowany i gotowy do uruchamiania na Amigach z AGA i 060 zbiór produkcji (bez zabawy w ADF-y i DMS-y). Na razie to ok. 2,5 GB. Mój pytanie brzmi: czy znacie inne niż wymienione kolekcje amigowych produkcji scenowych?
[#2] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@voyager, post #1

Masz na myśli kolekcje internetowe, czy również te wydane kiedyś na CD?
[#3] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@PopoCop, post #2

Internetowe. Większość klasyków od Almathery i Scene Explorery mam.
[#4] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@voyager, post #1

To pewnie znasz: link
[#5] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@Jenot, post #4

Nie.

Niedawno trafiłem za to na coś takiego.
[#6] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@voyager, post #1

Kolekcję Breaka pewnie znasz, ale wolę się upewnić :) Ciekawa i dosyć unikatowa strona. Autor umieszcza na niej swoje ulubione produkcje na OCS, głównie stuff z przełomu 80/90, a każdy ADF jest dokładnie sprawdzany pod kątem błędów.
[#7] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@voyager, post #5

Niedawno trafiłem za to na coś takiego.

Od siebie dodam, że jest tam sporo źródeł zarówno oryginalnych jak i zresourcowanych z których można się sporo nauczyć.

Pewnie to znasz ale dla pewności.
Jeśli chodzi o cracktrosy to ja dawno temu z tej strony link pobrałem całe archiwum,
[#8] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@Jazzcat, post #6

Tak, trafiłem na nią. Na razie skupiam się na poukładaniu wszystkiego pod kątem Amig z HD - czyli dem które ruszą pod WHD lub z plików wykonywalnych. ADF-y i DMS-y układam osobno, nie są priorytetowe..
[#9] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@asman, post #7

Chyba już się nie da pobrać tej paczki, jak byś miał czas Asman to prosił bym o przesłanie na emaila zipa z cractrosami.
[#10] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@Blady, post #9

Właśnie teraz ściągnąłem te pliki.
Spróbuj innym programem

link
muzyka
[#11] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@Blady, post #9

Da się, właśnie zassałem - klikłem na [ZIP]
EDYTA: Norbert był nieco szybszy :)

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2018 21:10:24 przez waldiamiga
[#12] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@waldiamiga, post #11

2 piwa i człowiek klika wszystko tylko nie zip, dzięki panowie :)OK
[#13] Re: Składanki produkcji scenowych Amiga ECS/AGA/RTG/PPC

@voyager, post #1

Nie wiem czy to pomoże, ale dla mnie ciekawym źródłem jest www.flashtro.com. Co prawda wielu rzeczy na Ami bezpośrednio nie odpalisz, ale masz niezły katalog "co wyszło".

Pozdro

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2018 01:31:19 przez sachy
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem