Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga
Pewnie część z Was pamięta, że w 1998 na łamach MA został ogłoszony konkurs muzyczny. Do wygrania była karta dźwiękowa i 50 samplerów. Wyniki ukazały się dopiero w maju 1999, a wszystkie moduły zamieszczono na cover CD. Piękne czasy. Kilka dni temu Asle z Amiga Music Preservation odnalazł archiwum z modułami i zapytał, czy mam jakieś info na temat konkursu. Poszperałem i znalazłem. Być może kogoś temat zainteresuje.

Tu skany: 1 i 2.

Tu wyniki w formie tekstowej.

A stąd można pobrać pełne archiwum z modułami.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 10:01:44 przez Jazzcat
[#2] Re: Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga

@Jazzcat, post #1

zająłeś 8 miejsce??
[#3] Re: Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga

@polutuje, post #2

zająłeś 8 miejsce??

Jako jedyny MOD wśród 21 DBM/XM/DIGI/MMD3 to w sumie całkiem nieźle :)
[#4] Re: Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga

@sachy, post #3

Jako jedyny MOD wśród 21 DBM/XM/DIGI/MMD3 to w sumie całkiem nieźle :)

dziś już prawdziwych cy..w już nie ma,znaczy się nie ma dużej konkurencji
[#5] Re: Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga

@Jazzcat, post #1

Wogóle nie słyszałem wtedy o tym konkursie. Może ktoś rozszyfrować poszczególne miejsca xywami? Z nazwisk to większość nie kojarzę :(

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 11:57:59 przez Ralpheeck
[#6] Re: Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga

@Ralpheeck, post #5

Większość uczestników to byli userzy. Ze scenowców kojarzę: Snoopy'ego, Protasa, Leśnika, Iniego, Quasiego, Yerzmyeya.
[#7] Re: Konkurs Muzyczny Magazynu Amiga

@Jazzcat, post #1

No, na bogato z ilością prac OK

..i nagrody tez niczego sobie, 50 samplerów! Ciekawe jaka karta muzyczną była nagroda główną, ktoś wie?

I z tego co widzę, to Voyager był selektorem/organizatorem!

Teraz widzę, że niektóre modki miałem u siebie na starym dysku OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem