Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #1

Prośba o rezerwację stolika dla dwóch osób ze sprzętem:

1) RaNGuN (Amiga 500)
2) Jacques (coś z 8-bit: C64 lub Atari)

Z góry dzięki
[#32] Re: Decrunch 2048

@Jacques, post #31

Dwa miejsca (1 stół) zarezerwowane. Rozumiem że oba zestawy przybędą do nas z monitorami?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 16:13:20 przez wino
[#33] Re: Decrunch 2048

@wino, post #32

Tak, 2 monitory OK
[#34] Re: Decrunch 2048

@Jacques, post #33

to i ja poproszę 1 stół

3) Nekroskop - C64, C plus/4, Atari + 2 monitory
[#35] Re: Decrunch 2048

@nekroskop, post #34

albo dwa stoły

3) Nekroskop - C64,C plus4,Atari +2 monitory
4) Wieszczu - Spectrum + Monitor
5) rs2322 - 8bit + monitor
[#36] Re: Decrunch 2048

@nekroskop, post #35

Zarezerwowane 2 stoły dla was ok, racja
[#37] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #13

Nieco nowych szczegółów pojawiło się właśnie na stronie. Ważna informacja w kontekście demo-rywalizacji – zebrana z wejściówek kwota po pokryciu kosztów wędruje powędruje do laureatów jako nagrody w konkursach na prace kodowane ok, racja
[#38] Re: Decrunch 2048

@wino, post #37

Nagrody od strima są już w rękach organizatorów. Paczka dotarła dobrze zapakowana, czeka na odpakowanie. Jeśli technika pozwoli w ciągu najbliższej godziny obędzie się spontaniczne odpaczkowanie na kanale https://www.twitch.tv/pixelretroshop
[#39] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #1

Do party już niecały tydzień. To dobry moment by wysłać prace już teraz, tak by na samym partyplace spokojnie już oddać się socjalizacji piwo

https://decrunch.party - tu się rejestrujemy i wrzucamy prodki.

Do zarejestrowania się wymagane jest podanie klucza, by go otrzymać należy wysłać mail na register@decrunch.org

[#40] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #1

Decrunch już za kilka dni!



Przypominam zatem o konkursach - a jest dobra okazja, ponieważ czekają naprawdę fajne nagrody :)

Warto się postarać - przykładowo w tym roku, dla autorów najlepszych prac w konkursach graficznych - przeznaczone są wydruki na płótnie (rozmiar 90x60 cm - więc na serio duże).
Tu przykład jak to wygląda: (tutaj rozmiary są dużo mniejsze)



Nagrody te dotyczą miejsc:

  • 1-3 w Amiga Pixel Graphics
  • 1 w Executable Graphics
  • 1 w Raytraced Graphics



Zamieszczam poniżej, dla przykładu i przypomnienia, kilka ciekawszych prac z ubiegłych lat:







Zadanie upraszcza uruchomiony już system zdalnego wgrywania prac na serwer (są pierwsze prace). Można też tą drogą zadawać pytania dotyczące konkursów.

Co do zdalnego udziału, oprócz wzięcia udziału w konkursie, co oczywiście jest mile widziane, możliwe jest także 'zdalne' otrzymanie trofeów. Warunkiem wysłania nagród dla sofa-scenerów jest jednak wykupienie biletu.

No i dla tych którzy nie wiedzą - jak zwykle na zwycięzców oprócz nagród czekają również statuetki. :)

[#41] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #40

No ładnie OK
[#42] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #26

Tylko kto zagwarantuje, że za rok będzie taka sama nagroda?


No właśnie chyba zagwarantowałem prawda? w poście który cytujesz...
Jeśli to nie jest czytelne - tak, decrunch 2019 i kolejny blizzard (mój - jeśli się nikt wspaniałomyślny nie zgłosi) za amiga demo

Jedna karta w tym, następna w przyszłym roku i będą godne prodki
Zresztą chyba nie chodzi tylko o nagrody
Tak więc mówimy w sumie to samo, tylko ...innaczej rozkładamy akcenty :)
[wyróżniony] [#43] Re: Decrunch 2048

@pong777, post #18

A od DUOZ Sp. z o.o. lecą do organizatorów a następnie w ręce zwycięzców:

1) AmigaOS 4.1 FE w wersji dla klasyków.
2) Gotek z oprogramowaniem Flash Floppy, który obsługuje obrazy dyskietek DD i HD!
3) ROM 3.x do A1200
4) ROM 3.x do A500/600/2000
5) oryginalne i nowe dyskietki z Workbenchem 1.3 i licencją Cloanto

POWODZENIA!
[#44] Re: Decrunch 2048

@pong777, post #43

Dzięki wielkie :)
Nagród jest całkiem sporo i wydają się naprawdę atrakcyjne.

Dla tych którzy chcieliby wesprzeć party, wziąć zdalnie udział w konkursach (dotyczy to również głosowania i odbierania statuetek/nagród) - jest możliwość zakupu specjalnego biletu online - dla supporterów :
https://decrunch.org/2048/ticket/



Dodatkowe info: Na party będą dostępne koszulki w różnych rozmiarach - jak na fotce poniżej:



Organizatorów zaś będzie można rozpoznać po pomarańczowych t-shirtach:



No i po tym, że będą biegali w panice obwieszeni kablami ;P
[#45] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #44

Ej, ale będzie można takowy bilet zakupić na miejscu? Bo ja miałem taki plan właśnie.

A propos miejsca - czy "otwarcie bram" w rozkładzie jazdy oznacza, że od tej godziny mogą się pojawiać ludzie tacy jak ja, którzy targają swój sprzęt? :)
[#46] Re: Decrunch 2048

@tomekwojcik, post #45

Tak i tak :)
[#47] Re: Decrunch 2048

@wino, post #46

Super, dzięki za info. Do zobaczenia jutro :).
[#48] Re: Decrunch 2048

@wino, post #46

dzięki za świetne party i dużo dobrej zabawy!
[#49] Re: Decrunch 2048

@voicer, post #48

Ktoś coś napisze o demie Altair? Bom ciekaw bardzo.
[#50] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #49

gdzie byłeś jak Cię nie było, rozumiem że chciałeś dać nam szansę w końcu wygrać tracked compo? :)
[#51] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #49

Szybkie, bardzo fajnie zgrane, niestety krótkie i trochę mało efektów ale całość pozytywnie... mnie się podobało.
I chyba na demozoo już jest.
[#52] Re: Decrunch 2048

@Skotos, post #51

Się pytam gdzie "604" i "Zły dotyk" są, bo nie na demozoo...
[#53] Re: Decrunch 2048

@Skotos, post #52

hej, będą dzisiaj. podam linki też tutaj
[#54] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #53

jak coś u AceMana na Yt jest prodka z 1st wild

oraz u MR
2st wild
[#55] Re: Decrunch 2048

@zeter, post #54

[#56] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #53

Pliki na Scene.org
https://files.scene.org/browse/parties/2018/decrunch18//decrunch2018/

demko altair

Tu YT craptro


Wyniki z pouet:
wyniki

demozoo

Niedługo wrzucę trochę grafiki z party + parę słów :)

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2018 12:37:34 przez jokov

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2018 12:39:05 przez jokov

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2018 12:40:26 przez jokov
[#57] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #56

Dzięki za stuff! Przeglądnięte! Demo Altair świetne,jestem pod wrażeniem. KK jesteś geniuszem. Kodować na tylu platformach, tak zajebiste rzeczy - szacunOK Zwłaszcza jak to jest 100% party coding to już masakra.
PC-towe 16K intro "Digiverse" z Wilda też extra.Co prawda oglądałem na YT, bo Avast wysłał plik do labolatorium ale to szczegół. Patu - kolejny geniusz kodu. Tak trzymać.
[#58] Re: Decrunch 2048

@exolon, post #57

Nie no, prodka zakodowana przez KK/Altair wywala z butów, takie rzeczy chcę oglądać! 1st w Wild nie chce mi się odpalić na moim laptoku (i7 4500u/GF750m/8GB/win7)
[#59] Re: Decrunch 2048

@waldiamiga, post #58



tu masz yt, trochę bez sensu bo pc - alej jako, że to wild :)
(b. solidna prodka - szacun)

Co do KK - przy odbieraniu nagród (blizzard 060) powiedział: "Kiero - bój się"
Kiero z kolei marudził, że nagroda b. fajna ale za późno info ;) - teraz jest 10 miesięcy do party na szykowanie produkcji a kolejny blizzard juz czeka na zwycięzcę.
Liczę na ostrą konkurencję w przyszłym roku :)
[#60] Re: Decrunch 2048

@waldiamiga, post #58

Nie no, prodka zakodowana przez KK/Altair wywala z butów, takie rzeczy chcę oglądać! 1st w Wild nie chce mi się odpalić na moim laptoku (i7 4500u/GF750m/8GB/win7)




GOOOAAAA!!!
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem