Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami
Na Riverwashu Dreamer wystawiał moduł, co prawda sprzed 25 lat, ale liczy się gest :)

Jak powszechnie wiadomo, był pionierem animacji w protrakerze. Z dzieciństwa pamiętam, że ktoś jeszcze poza nim próbował tej sztuki. Czy nie pamiętacie kto?
A może jest jakiś string szesnastkowy, aby przeszukać wszystkie pliki pod tym względem? Tylko co to musiałaby być za wartość?
[#2] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Ralpheeck, post #1

H0ffman. Chociaż z dzeciństwa tego nie pamiętasz raczej, bo robi to współcześnie. Co do wyszukiwania, moduł z takimi efektami będzie zawierał sporo komend Bxx i Dxx.

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2018 07:55:00 przez Krashan
[#3] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Ralpheeck, post #1

Nie kojarzę by ktoś się w to bawił. Oprócz odwrócenia patternu co było dosyć powszechne.
[#4] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Ralpheeck, post #1

Ja się bawiłem w kilku swoich modułach sto lat temu.
Mistrzem jest natomiast Strobe - ale to scena PC. W każdym razie warto "obejrzeć" jego moduły, bo to już prawie dema na patternach.
(od 28 minuty).
[#5] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Drakon, post #4

Zaprezentuj. Rzucimy okiem.
[#6] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Drakon, post #4

O żesz Ty.... co to było ??? OK
[wyróżniony] [#7] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@nogorg, post #5

Space Odyssey, jest tam trochę patternów od tyłu i skoków.
Na Gelloween party wystawiałem jeszcze jeden, dużo bardziej pokręcony moduł, Rebellion, ale słuch po nim zaginął... Tam była lekka rzeźnia ;)

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2018 12:13:54 przez Drakon
[#8] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Drakon, post #4

No, no niezła wizualizacja OK
[#9] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Drakon, post #7

No to szkoda, bo ja nie przypominam sobie bym widział cokolwiek w stylu 'Black Queen'.
[#10] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Drakon, post #4

Widywałem takie patterny co się cofają albo jakieś napisy się przewijają ułożone z nutek, ale takie żeby takie cuda, to mnie zadziwiło. :)

Choć ja raczej słuchałem modułków na Hipku, a potem na Winampie więc pewnie mało widziałem. :)

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2018 13:35:53 przez ZbyniuR
[#11] Re: Pytanie o dreamerowskie mody z przewijanymi paternami

@Drakon, post #7

To nie ten, ale fajnie że wyłapałeś ten. Ten który szukam, był dokładnie z tamtego okresu :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem