Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Nowe moduły ze starym klimatem
Możecie polecić jakieś dobre moduły 4chn z ostatnich kilku lat? W latach 90tych było tego od groma, teraz ciężko znaleźć nawet na party wśród compo entries coś na poziomie. Chetnie posłuchałbym czegos nowego, ale co?
[#2] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@Ralpheeck, post #1

Moje osobiste TOP 4 jeśli chodzi o autorów nowożytnych . Nie wiem czy to jest ze starym klimatem, ale klimatem świetnym.

Esau
JazzCat
Magnetic-Fox
AceMan

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 21:39:48 przez MarX
[#3] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@Ralpheeck, post #1

Polecam mod Lman-a, gdzieś kiedyś w którymś wątku o modach już go wklejałem.
Tu bezpośredno do pobrania.
A tu na YT


Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 22:23:52 przez mikecios
[#4] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@mikecios, post #3

Fajne :)
[#5] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@mikecios, post #3

Fajny jak na 4 kanałowy moduł.
[#6] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@Ralpheeck, post #1

cTrix
[#7] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@mikecios, post #3

Ten Lman'a to rzeczywiście wybitny mod, ale szkoda że nikt już nie robi takiej starej dobrej elektroniki.
[#8] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@Ralpheeck, post #7

Jeśli chodzi o muzykę elektroniczną mniej mod-ową, albo raczej mod-ową inaczej (na innych platformach) to wciąż pozostaje tworzący Jeane Michel Jarre i Laser Dance. Mają conajmniej po kilka albumów.
Trans-X, Jan Hammer i Koto zakończyli już chyba swoją działalność.
[#9] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@Ralpheeck, post #7

Nikt nie robi, bo nikt nie słucha.
[#10] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@nogorg, post #9

Czasowo posty trafione idealnie. Mam na myśli KOTO bo właśnie całkiem przypadkowo słucham z kasety :D

[#11] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@mikecios, post #10

[#12] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@nogorg, post #11

Kiedyś ktoś to zapostował na wykopie. Pamiętam jak za dzieciaka marzyłem o tej kasecie, i przez tydzień to u mnie leciało non stop. Polecam każdemu.
[#13] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@nogorg, post #11

Jak miałem to słuchałem......przepadła w czeluściach czasu jak parę innych.
Powoli kompletuję dawne czasy śledząc portale ;)
[#14] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@mikecios, post #13

U mnie młodszy syn wygrzebał wśród kaset i teraz chodzi z nimi co dzień i słucha na dyktafonie.
Preferuje jednak Laser Dance. Kasety z mojej podstawówki i śmigają. A VBS na kasetach VHS tylko błędy.
[#15] Re: Nowe moduły ze starym klimatem

@Rafał A-3000, post #14

Od wyzej wspomnianej przez neogorga też bardziej preferuje właśnie no KOTO, mam ich dwie kasety i czaje sie na winyle ale cena powala. Szkoda ze tak szybko się skończyli.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem