Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Hologon by TEK promo (Stamps Back!)
TEK (The Electronic Knights) wydaje kolejne nowe demo na klasyka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fajna (swapperska) akcja promocyjna. Wysyłasz dyskietkę a odeślą Ci ją wraz z produkcją i bonusowym stickerem. Adres podany w tym spreadtrze). Dopiero później będzie premiera online.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 20:48:06 przez kempy
[#2] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #1

Demo doszło, tylko sama Amiga nie wróciła z warszatu.

https://imgur.com/ug7R1Ul

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 15:52:19 przez kempy
[#3] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #2

petarda!!!
[#4] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #2

Kempy tylko się nie zdziw jak ci na 040 nie pójdzie :(. Ale demo zacne sam chciał bym mieć choć by 10 % takiego skila co okeanos i spółka.
[#5] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@jimiche, post #4

Nareszcie miałem przyjemność zobaczyć Hologon na ami/crt. Szczerze powiem, że to jedna z najlepszych produkcji na gołą pięćsetkę.

PS. Działa też w porządku na gołej a1200 oraz na 1200/040.
[#6] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #5

No to demo jest już oficjalnie dostępne online. Można więc już oficjalnie zbierać szczęki z podłogi szeroki uśmiech

https://www.pouet.net/prod.php?which=88025
[#7] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@slay, post #6

Co do EONa to mam pewne wątpliwości, ale demo TEK zawiesza poprzeczkę na zupełnie nowym poziomie dla A500.
[#8] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #1

Jasna cholera, rewelacja!
Quasi raytracing, silnik 3D w interlace, HAMowe boby, teksturowany torus godny gołej 1200, wykorzystanie overscanu, rotor kolorowany cooperem... dodaktowo pełna optymalizacja pod 7Mhz, ACA nic mi już nie przyspieszyła...

Wspaniałe, nowe rozdanie w demach na A500, chylę czołaOK
[#9] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@slay, post #6

Przecudne i ta muza!
[#10] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@slay, post #6


"Kozacki KOD dla każdej MOTO..."

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 21:48:57 przez Mikrobi
[#11] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #2

Tu Podróżnik nr 75, towar otrzymałem:



A Amiga akurat wróciła z warsztatu :)

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 22:09:53 przez Jazzcat
[#12] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #1

[#13] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@km-l, post #12

Dzięki wielkie!
[#14] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #1

Bifat się chyba wkręcił w swapping, bo dzisiaj ni z gruszki ni z pietruszki znalazłem w skrzynce to.

[#15] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #14

jaki stuff?
[#16] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@juen, post #15

Stary. Jeden flop i tak walniety. Ciesze sie ze nie pierwszy z Diavolo. :) Liczy sie gest, zaskoczyl i ucieszyl mnie niesamowicie. Dziwny tydzien, bo sam musialem wczoraj wysylac dakaelowi nagrane dyskietki.
[#17] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@kempy, post #14

Łokurła! Snail ciągle żywy?! Rewelka :)
[#18] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@km-l, post #12

Czy ktoś próbował odpalić demo w wersji WHDLoad na A1200 + 040? U mnie się uruchamia, ale w pewnym momencie mam "Access fault' i wyjście do WB. Próbowałem WHDLoad v17, v18, z opcją nocache, ale nic to nie dało.
[#19] Re: Hologon by TEK promo (Stamps Back!)

@PopoCop, post #18

Z ciekawości spróbowałem, też na apollo 040/40. Niestety bez skutku, WHDLOAD 18.2, slave 1.2 w obu wersjach, z różnymi opcjami (nocache, novbrmove, nommu) - żadna nie działa i wykrzacza się po drodze. Z dyskietki demo leci do samego końca.

PS. Widocznie trzeba poczekać na premierę VirtualFloppy Patapika. https://www.youtube.com/watch?v=JJlwqYXK8U4


Ostatnia aktualizacja: 03.05.2021 15:21:45 przez kempy
1
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem