Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] wesprnij Daxxa nał 🎵
nie wiem czy to dobry dział, no ale...❗
jak ktoś nie wie, to Daxx robił dużo zajebistych mixów, wrzucanych na AmigaRemix. Aż w końcu się wku*wił, kazał skasować wszystkie mixy i sobie poszedł, bo jakieś klocki wykorzystywały jego mixy do niecnych celów. buuu! Ale teraz tak sobie zajrzałem na jego kanał na judup i wychodzi, że ostatnio nadal zaczął robić dużo mixów. Tylko wrzuca je na jutuba. Z dopiskiem, że jeśli chcecie więcej scenowych i growych remixów, to można supportnąć paypalem. Tak że supportujcie paypalem, a nie wydajecie na gupie gupoty! Bo bije, boksuje

kilka próbek z ostatnich miesięcy:







[#2] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@snajper, post #1

Mógł coś fajniejszego wymyślić na przygarnięcie trochę grosza. Nie mam paypala, ale i tak bym nie wpłacił bo w około każdy chce pieniądze hihi. Niech przygarnie tyle pieniędzy żeby mu się opłacało dalej robić muzę.
[#3] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@snajper, post #1

Nie no bez jaj snajper... Wszędzie tylko dej, dej, dej, patronite, donejty i inne p******ety. Robił to hobbystycznie, nie ma też praw do utworów z gier, więc sięganie po pieniądze od naiwniaków jest żenujące.
Daj lepiej na jakieś schronisko dla zwierząt lub coś podobnego, ale stanowcze nie dla neożebractwa.
[#4] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@snajper, post #1

Bardzo fajna muza. Przekazałem wspracie. Trzeba sobie wzajemnie pomagać.
[#5] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@Orintroper, post #4

Jaki troll
[#6] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@t-bone, post #5

Dokładnie, śmiechu warte
[#7] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@ingenic, post #3

no i chyba dalej robi hobbystycznie. Przecież za słuchanie nie musisz płacić, ani nie napisał "płaćcie, bo jak nie, to przestanę robić". A co do tego mają prawa do utworów? Że niby obowiązuje zakaz zarabiania na remixach, czy jak? FastLoaders wydali niedawno bodajże 3-płytowy album pełen remixów i za darmo go bynajmniej nie rozdawali, a do tego powstanie albumu było uwarunkowane powodzeniem akcji crowdfundingowej. Też nazwiesz ich neożebrakami?
na schroniska czy różne ratowanie dzieci dałem już parę razy i nie wiem co to ma do rzeczy. Jedno drugiego nie wyklucza.
[#8] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@Orintroper, post #4

Ty bezczelny typie już "napomagałeś" fałszywym przelewem.
[#9] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@Orintroper, post #4

Zarcik dzis sie trzyma Ornitroperka :)
[#10] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@snajper, post #1

Mi akurat się te remixy podobaja. Mam go na bandcampie razem z Katodem i LukHash.
I nie szkoda mi było kilku euro
[#11] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@HOŁDYS, post #9

"trzeba sobie wzajemnie pomagać"
[#12] Re: wesprnij Daxxa nał 🎵

@nekroskop, post #10

Mi akurat się te remixy podobaja. Mam go na bandcampie razem z Katodem i LukHash.


btw. Ciekawe co na to wąsosceptycy:





Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 17:31:25 przez snajper
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem