Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Amigalug Cat
jako wielki artysta wpadłem wczoraj na pomysła!



wypełniając rażącą lukę zrobiłem moduł z lugaluga catem.



(jak ktoś ma internety od wczoraj i nie kojarzy alugalug cata, to to jest to:

(a właściwie to: tu, ale mój pomysł bazuje na wersji z instrumentami)).

teraz tak. Pomysła mam takiego, żeby na wzór tych gości wyżej zrobić międzynarodowego światowego moduła! pomysł Takiego, żeby każdy coś tam dodał. Fajny pomysł, nie? Tańczący banan (przyznam, że inspirowany wcześniejszym wątkiem XTD).
ja dodałem tyle, co wyżej (download na google drive). Te skrzypce, czy co to tam występuje, to tak średnio mi wyszły, bo w życiu nie miałem w ręku skrzypiec. No ale tak je dodałem prowizorycznie. Myślałem jeszcze, żeby wykorzystać amigową syntezę mowy zamiast instrumentów w miejscu, gdzie pojawiają się słowa, ale to by wymagało kombinowania z piczami. Nawet spisałem sobie całą gamę tych picz, ale i tak za dużo z nimi motania, tak że dalej mi się już nie chciało.
ewentualnie można zrobić całkiem własną wersję Amigalug Cata. To tu właśnie jest wątek do wrzucania takich.

inb4 któryś smutas się przyczepi, że mu sample nie stroją. Sample to nie są stroiki jakieś, żeby stroiły. A poza tym to nie ja wrzucam je na muminet nie trzymając się żadnych standardów, że jedno oko na Maroko, drugie na bamoko. Pewnie te sample wrzuca jakiś ochroniarz z supermarketu. Później człowiek chce użyć dwóch różnych sampli i musi godzinę sterczeć nad jakimś dostrajaniem.

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 09:35:49 przez snajper
1
[#2] Re: Amigalug Cat

@snajper, post #1

Szok OK super brawo!
1
[#3] Re: Amigalug Cat

@snajper, post #1

Kot ewidentnie po jakiś koszernych pigułach.
1
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem