Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Może ktoś ma paczkę z demami na AGA+060?
Może ktoś ma zebrane w jedno archiwum dema na AGA+060 i mógłby się podzielić? Ściąganie ich po kolei jest mocno upierdliwe. Z góry dziękuję za pomoc.
[#2] Re: Może ktoś ma paczkę z demami na AGA+060?

@perinoid, post #1

Ciekawe, że ludzie w dobie przeglądarek zapominają, że są odpowiednie programy zewnętrzne do konkretnych zastosowań.

Uprzedzając pewnego autora znanego sieciowego programu na Amigę, napiszę że jest sposób na pobranie wielu plików na raz - przez protokół FTP.

Logujesz się w programie do FTP i pobierasz wybrane dema za jednym zamachem:

ftp.aminet.net/demo/aga

Jeśli masz Amigę podłączoną do sieci internetowej, to możesz użyć FTP lub np. właśnie program IMP kolegi Juena.

Trzecia opcja to np. skorzystać z gotowej płyty CD-ROM z demami, typu Euroscene itp.
[#3] Re: Może ktoś ma paczkę z demami na AGA+060?

@Hexmage960, post #2

Dzięki. Nie wpadłem na to, że na Aminecie to leży (aczkolwiek nic tam nie ma na temat wymagania 060). Bazowałem głównie na pouet.net. Zapuszczę sobie WGET-a, zaciągnie mi całość. Albo poszukam czegoś na temat 3-go punktu.

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2021 17:01:37 przez perinoid
[wyróżniony] [#4] Re: Może ktoś ma paczkę z demami na AGA+060?

@perinoid, post #3

Tu masz dema otagowane '68060': link (sa tam i dema na Falcona), nie ma tego dużo więc da się ogarnąć.


Ostatnia aktualizacja: 11.09.2021 17:17:46 przez AmiClassic
[wyróżniony] [#5] Re: Może ktoś ma paczkę z demami na AGA+060?

@perinoid, post #3

Bazowałem głównie na pouet.net.

Sorki, nie skojarzyłem że możesz korzystać z pouet.net. Tam rzeczywiście FTP raczej nie ma (ale może być w sąsiednich serwisach scenowych).

Jeśli chodzi o 060 to można też sporządzić sobie listę takich dem za pomocą wyszukiwarki na Aminecie:

Tutaj wyszukuję frazę "060" w Readme:

http://aminet.net/search?path[]=demo/aga&readme=060&sort=date&ord=DESC

I teraz zaznaczyć te demka w programie do FTP i pobrać.

Akurat Aminet oferuje całkiem klarowny podział stuffu.

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2021 17:38:20 przez Hexmage960
[#6] Re: Może ktoś ma paczkę z demami na AGA+060?

@perinoid, post #1

Spokojnie możesz zasysać wszystkie dema powstałe po 2000, bo zdecydowana większość z nich albo wymaga 060, albo nim nie gardzi :) To właśnie mniej więcej wtedy, po wielu sporach, kłótniach i mordobiciach wytworzył się podział na 060 AGA i OCS, który szczęśliwie trwa do dziś.
1
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem