Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Purple Motion

@kempy, post #30

Mam niewielkie pojęcie o demo scenie na Amidze a tym bardziej
na pc. Ale kreatywność na pc? Give me a break! powiem po
staropolsku. Podejrzewam, że plagiat na plagiacie.
Z drugiej strony, czerpać z dobrych wzorców nie jest źle a nawet
trzeba na poczatku.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2022 09:34:00 przez mmarcin2741
[#32] Re: Purple Motion

@mmarcin2741, post #31

Od 1995/96 role się odwróciły i to amiscena zaczęła gonić/kopiować pecetową. Szczególnie uwidocznił się kompleks 3D.
2
[#33] Re: Purple Motion

@Ralpheeck, post #26

mimo wszystko second reality dla mnie osobiście wygląda jak niestety nieudana chęć zrobienia desert dream na PC w tamtych czasach, intro wzorowane, sample skopiowane , demko nudne... wyszło jak wyszło,
[#34] Re: Purple Motion

@ritzu, post #33

Statystycznie to demo, z uwagi na jego przeróbki (np na C64) i remixy nie jest kiepskim demem. Kiepskie dema się olewa i o nich zapomina.
[#35] Re: Purple Motion

@michal_zukowski, post #34

No właśnie scena pc przed tym demem wzbudzała jedynie politowanie. Pecet nie miał nawet porządnego playera do modułów. O jakichś kultowych produkcjach, czy wybitnych scenowych artystach można było jedynie pomarzyć. Pecet wtedy kojarzył się bardziej z maszynami biurowymi, zupełnie nie pasującymi do sceny. I wtedy właśnie to demko przewróciło wszystko do góry nogami. A więc da się zrobić porządne demo? Więc coś tam się dzieje? Więc teraz tam będzie więcej dem z taką jakością? Nawet zatwardziali amigowcy (Lizardking i Jogeir byli jednymi z pierwszych) przeskoczyli na pc.
1
[#36] Re: Purple Motion

@Ralpheeck, post #35

O dokładnie o to mi chodzi.
1
[#37] Re: Purple Motion

@Ralpheeck, post #35

I wtedy właśnie to demko przewróciło wszystko do góry nogami.

Mam wrażenie, że to demo powstało tylko dla poklasku.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2022 23:17:08 przez mmarcin2741
[#38] Re: Purple Motion

@mmarcin2741, post #37

Mam wrażenie, że to demo powstało tylko dla poklasku.


Jak 99,9% wszystkich innych dem i demek. :)
2
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem