Komentowana treść: Revision party wraca do E-Werk
[#1] Re: Revision party wraca do E-Werk
...no i jeszcze tradycyjnie mój ulubiony 100 sekundowy Revision unofficial teaser:




Ostatnia aktualizacja: 28.02.2023 09:47:31 przez slay
7
[#2] Re: Revision party wraca do E-Werk

@slay, post #1

No i super.
Btw. Dzięki, za ten teaser! naprawdę miło sobie przypomnieć ten klimat :)
1
[#3] Re: Revision party wraca do E-Werk
Sofa Sceners Go Home!

(po trzech latach)
[#4] Re: Revision party wraca do E-Werk

@slay, post #1

Jest klimat. Czuje się go nawet jeżeli nigdy się nie było na aż tak dużym i znaczącym party.
[#5] Re: Revision party wraca do E-Werk

@slay, post #1

Byłem w 2014 na Revision. Fajna edycja, jak każda z resztą!

Pech chciał że prodki na Rev z moim udziałem zostały wydane w 2013 oraz 2015 roku i nie mogłem ich zobaczyć na żywo.
2
[#6] Re: Revision party wraca do E-Werk

@tygrys, post #5

No to faktycznie pechowo. Dosłownie jakby ironia losu.

Domyślam się, że oglądanie swojej produkcji (niezależnie od wyniku głosowania) na takim party to jest przeżycie. Ja się łatwo wzruszam więc bez ciemnych okularów przykrywających łzy by się nie obyło.
[#7] Re: Revision party wraca do E-Werk

@MDW, post #6

WOW! Znak czasów:

link


Competition News
General
No purely AI generated content. While we do recognize that AI generated content can provide assistance or inspiration, the majority of the submitted entry must exist out of own/group work.1
2
[#8] Re: Revision party wraca do E-Werk

@_DiskDoctor_, post #7

Scena szybko reaguje. :)

No tak... to faktycznie jest znak czasów. Demoscena to jednak jest (bezsensowne z np. biznesowego punktu widzenia) ręczne dziubanie. Zapewne dlatego to bezsensowne zjawisko tak mi się zawsze podobało. Jakoś nigdy nie bawiły mnie rezultaty działań typu "wylejmy farbę i zobaczmy co wyjdzie", czy rezultaty tego co dzisiaj wypluwa ta niby-inteligencja. Bardziej podobają mi się efekty żmudnego robienia czegoś, dziwnych umiejętności. Nawet jeżeli te efekty nie są zbyt imponujące i skomplikowany skrypt (używając setek miliardów wyników pracy ludzi) wypluje coś lepszego. Jakoś zawsze jarał mnie sam proces tworzenia czegoś niż rezultat. Świat w którym siedziałbym i opowiadał maszynie jak ma wyglądać demo, a ono by się samo robiło byłby straszny... to znaczy strasznie mało interesujący.

Zdaję sobie sprawę z tego, że jakieś compo prac stworzonych przez AI nas w niedalekiej przyszłości czeka. Chętnie zobaczę jak to będzie wyglądało ale... serce mocniej zabije dopiero na klasycznym demo/intro/pixel/channel compo.

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2023 20:34:27 przez MDW
1
[#9] Re: Revision party wraca do E-Werk

@MDW, post #8

Ja raczej liczę na to, że skoro OpenAI podobno (!!!) lada moment udostępni "antyplagiat" który będzie sprawdzał, czy jakiś tekst jest napisany przez ChatGPT, to że będzie w przyszłości taka weryfikacja dotyczyła także innych "utworów" stworzonych przez AI.

Ale zgadzam się, może być okres (będzie... ale minie), że na Revision np. będzie normalne compo + AI compo.

Koniec świata...

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 07:46:28 przez _DiskDoctor_
[#10] Re: Revision party wraca do E-Werk

@MDW, post #8

A ja od lat marzę o komputerach które same tworzą filmy na podstawie mojego opowiadania. :)
[#11] Re: Revision party wraca do E-Werk

@ZbyniuR, post #10

A u mnie to będzie koniec interesowania się komputerami. Wtedy kupię sześciolitrowego Dodge’a Challengera (1970) i będę go remontował do śmierci. Gdy skończę to zawiozą nim moją urnę do miejsca pochówku.

Mnie w komputerach właśnie wciągnęły języki programowania, grzebanie we wskaźnikach, wymyślanie sposobów na osiągniecie czegoś. Nawet jeżeli nie jestem w tym dobry i efekty nie są powalające. Ale sam proces jest fajny.
1
[#12] Re: Revision party wraca do E-Werk
To zaiste wspaniałe, że po latach fizycznego niebytu Revision znowu materializuje się w E-Werk (swoją drogą wspaniale zorganizowana impreza). Niestety z uwagi na to, że organizatorzy uruchomili tzw. Satellite w Moskwie grupa QUARTET wycofała swoje uczestnictwo w tej imprezie. Są pewne zasady, których nie złamiemy. Niech Revision bawi się bez nas.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem