Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] POWERGEN
Witam. Czy ktoś z was pamięta, zna POWERGEN'a ? To był nasz krajowy twórca Sceny. Odkryłem go w l. 90 (mniej więcej połowa) gdy miałem kompa i kupowałem CD Action. Tam zawsze przeglądałem plik Scena, gdzie były publikowane min. pliki muzyczne w formatach s3m, xm itp., twórców komponujących na (pro)trackerach, które odtwarzał WinAmp. Miałem wtedy sporą kolekcję. Jednak to POWERGEN wyróżniał się zdecydowanie fantazyjnymi, urozmaiconymi, rytmicznymi, dynamicznymi, krajobrazowymi utworami! Pamiętam, że nawet nawiązałem z nim kontakt i poleciłem mu porozmawianie z J. Kordowiczem (Trójka) aby na szerszym radiowym forum pokazać jego nieprzeciętne dokonania. Mało tego, jego kompozycje tak mi się podobały, że nawet wysłałem internetem kilka paromegowych plików do siedziby TD w Berlinie ! I dostałem opier...l, że na kilkadziesiąt minut zapchałem im łącza Czy niemal wszystkowiedząca zbiorowa inteligencja forum wie, zna miejsca w internecie, gdzie można odnaleźć POWERGEN'a ?
Pozdrawiam
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem