Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Scenowy kalendarz z pracami grafików na rok 2k11 do wydrukowania! :)

@slay, post #29

Kochani, Wy to sie wezcie za rysowanie albo tworzenie muzyki, a nie demonstracje kto tu ma bardziej "mojsza" prawde. Temat wisi juz troche czasu a jak na razie nikt nie zglosil sie do pixelkowania prac.



Ostatnia modyfikacja: 12.01.2011 11:52:24
[#32] Re: Scenowy kalendarz z pracami grafików na rok 2k11 do wydrukowania! :)

@Akira, post #1

Ta wiadomość powinna mieć zastrzeżenie 18+, bo w sierpniu obrazek zawiera elementy seksualne
[#33] Re: Scenowy kalendarz z pracami grafików na rok 2k11 do wydrukowania! :)

@Koyot1222, post #25

Integracja środowiska Ami i w ogóle sceny na starsze maszynki to doskonały pomysł, ludzi interesujących się tym jest mnóstwo, ale zostali po upadku swappu i magazynów, gdzie się o tym pisało, pozostawieni sami sobie, bez kontaktu z resztą sceny. W ogóle to odżywa, tylko patrzyć jak w PL pojawią się papierowe pisma jak na zachodzie poświęcone wyłącznie vintage computing. Jestem wszystkimi mackami za ta inicjatywą:)

A czy takie imprezy odbywają się może w Wawie??? Pytam, bo jeśli nie to chętnie bym pomógł organizować. Brakuje mi takich spotkań, jak cholera, takich żeby każdy wziął swoją Amigę, C-64 czy inny sprzęt, przywiózł, rozłożył i żebyśmy cała sobotę siedzieli w atmosferze Copy Party i Giełdy Bajtkla )) Lepsze to niż siedzieć w domu i mysleć jakby się chętnie na taką impreze poszło. A jak nie ma, to trzeba samemu zorganizować:) Wydaje mi się że w wawie to spokojnie można by choć raz w miesiącu organizować się w weekend np. w sobotę spęd fanów starych komputerków, nie tylko Amigi, ale też C64 na przykład czy ZX siedzieć grać, oglądać demka i słuchać chipówek. Myślę, że można by to 'sprzedać' jakiejś dyrektorce szkoły jako cykliczny zlot użytkowników starych komputerów i tanio odnajmowąć salkę, wejściówka kosztowała by np. 5 zł czy 10 zł, każdy chyba by dał?

Jeśli ktoś byłby chętny do organizacji takich spotkań w wawce, nie takich od święta, ale takich stałych, cyklicznych, raz w miesiącu co najmniej np. w którąś sobotę to niech się odezwie na priv, bo w jedną osobę nie dam rady a wydaje mi się, że chętnych na taką zabawę by nie brakowało Mogę obdzwonić szkoły i kluby, podowiadywać się jakie byłby koszty wynajęcia np. klasy w szkole i korytarza na taką imprezę

pozdrowienia,
Akira

nowe w diskmagu: Scenialowy Przegląd Filmowy - Film w roku 2010 ! http://www.scenial.pl/archives/3694

Historia Konsolek Kieszonkowych, z demoscenowym wątkiem Melon Design ;) http://www.scenial.pl/archives/2025



Ostatnia modyfikacja: 01.02.2011 13:22:55



Ostatnia modyfikacja: 01.02.2011 13:23:35



Ostatnia modyfikacja: 01.02.2011 13:23:53
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem