kategoria:
[#1] Kobiety grające na SIDzie
Jako iż nie ukrywam że jestem fanem brzmienia 8-bit, a w szczególności SIDa zacząłem się zastanawiać nad tym, czy są kobiety grające na SIDzie. Na razie mi wiadomo o dwóch i chętnie bym się dowiedział gdyby ktoś znał jakieś inne.

Pierwszą z nich jest niejaka K8-bit tworząca głównie remixy muzyki ze starych gier udzielająca się na Remix.Kwed.Org i Remix64.com.

Drugą natomiast okazała się japońska kompozytorka o pseudonimie MEG.ME tworząca... japońską muzykę rozrywkową. Dla chcących usłyszeć jak jej muzyka brzmi proponuję choćby jej najnowszy utwór wykonywany przez japońską grupkę DYI♡.
Jednakże trzeba przewinąć 44 sekundy, bo jest wstęp rzedstawiający sam zespół.

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 20:30:04 przez Solo Kazuki
[#2] Re: Kobiety grające na SIDzie

@Solo Kazuki, post #1

Gra... no trochę http://youtu.be/_kDhpFaf4EY?t=2m9s :)
[#3] Re: Kobiety grające na SIDzie

@Solo Kazuki, post #1

Drugą natomiast okazała się japońska kompozytorka o pseudonimie MEG.ME tworząca... japońską muzykę rozrywkową.


Źródło? Dowód? Bo ja tam słyszę tylko skośne małpki na tle j-popu.
[#4] Re: Kobiety grające na SIDzie

@Solo Kazuki, post #1

Na stronie HardSid4U są podane osoby które korzystają z tej przystawki do komponowania muzyki. Ja tylko na tym pudełku odwarzam SIDy. :D
[#5] Re: Kobiety grające na SIDzie

@AceMan, post #3

Źródło? Dowód? Bo ja tam słyszę tylko skośne małpki na tle j-popu.

I dobrze słyszysz. Bo to jest J-pop. Pytanie tylko czy słyszałeś o takim czymś jak SidStation. Hint: dowiedz się co to jest Ninja Edition.

Edit: Tak z innej beczki... wystawiłbyś w końcu na Kwed'a tego Tricky Reality...

Edit 2: Zapewne o aferze Timbalanda też nie słyszałeś? :P

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2012 20:55:38 przez Solo Kazuki
[#6] Re: Kobiety grające na SIDzie

@Deftronic/..., post #4

Dzięki, to już będą cztery łącznie z tworzącymi na HardSid4U.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem