Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Poszukiwania starych modułów oraz programu SynthMaker 1.0
Poszukuję programu do generowania sampli synth - SynthMaker 1.0. To drobniutkie narzędzie zostało napisane kiedyś dla mnie przez Kysego/BlaBla w AmigaE.
Niestety szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć. Może ktoś ma na dysku?

Szukam także kilku modułów, które popełniłem z kolegą w dzieciństwie ;) Niestety dyskietki zaginęły sto lat temu, ale jest szansa, że te "utwory" wypłynęły gdzieś na szersze wody podczas swappingu w latach 90. Czy jesteście może tak uczynni, żeby przeskanować swoje twarde dyski i karty CF/SD pod kątem nazwy "Wycipiorus" czy "The corps of pigs" (tak, to nie żart 🤣).

Szukam także swojego modułu wystawionego na party Gelloween w Bydgoszczy pt. Rebellion...

...a także modułów kolegi z liceum; popełnił ich raptem kilka, ale tutaj niestety nie wiem, czy były gdzieś spreadowane. Ksywę muzyczną miał Zelek lub Delek (raczej to drugie).

Z góry dziękuję za pomoc.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem