Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Moja nowa płyta - ostatnie sztuki wystawione na sprzedaż
Szanowni koledzy scenowcy!

Po Load Error nie została mi żadna płyta ale dorobiłem nieco sztuk. Po giełdzie w Warszawie zostało mi jeszcze kilkanaście i to jest praktycznie ostatnia partia.

Chętni na fizyczny nośnik mają jeszcze kilka opcji:

1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=7033517801

2. Poprzez e-mail xtd@xtd.evil.pl (i płatność DotPay)

3. Osobiście na party Silly Venture 2017 - jeżeli zostaną (postaram się, żeby kilka sztuk zostało - zwłaszcza gdy ktoś zarezerwuje sobie je mailowo).

Koszt łączny (w przypadku wysyłki) to 50 zł (koszt na party odpowiednio mniejszy) - przy czym wybieram wysyłkę porządną, paczką priorytetową, bo jako listy nie chcę tego wysyłać (szkoda oszczędzić parę złotych, żeby potem dostać połamaną płytę).

Niezależnie od wybranej metody zakupu - dla chętnych (po uprzednim zaznaczeniu) płyta z podpisem.

Wersja elektroniczna jest, oczywiście, dostępna dla chętnych, którzy chcą sobie posłuchać moich nowych utworów.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam.

Dziękuję też wszystkim tym, którzy na giełdzie udzielili mi wsparcia moralnego dobrym słowem - po dawnych doświadczeniach scenowych nie przypuszczałbym, że spotkam na obecnych imprezach tylu ludzi, którzy mają pozytywne podejście.

PS. Konto na Allegro jest kontem dziewczyny - sam nie mam konta ale gwarantuję, że nie jest to towar "z drugiej ręki".
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem