Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Babylon 2 - nowy synth
Pojawił się nowy synth - Babylon 2, przy którym pracowałem jako beta-tester. Oraz do którego dołączonych jest m. in. 199 moich presetów (w osobnym katalogu - "Factory - XTD").

Wstępna cena jest bardzo niska ($9,90), więc można się skusić jak ktoś używa tego typu rzeczy.
link do strony syntha

Nie mam z tego prowizji, żeby nie było. :) Po prostu się chwalę.

A oto cały mój utwór zrobiony na Babylonie: PLAY

Inne demonstracje znajdziecie na stronie W.A.Production.

Czy jest to rewolucyjny synth? Niekoniecznie, ale całkiem przyjemny do zabawy. Ma swoje ograniczenia, ale też pewne rzeczy, które sprawiają, że aż przyjemnie się kombinuje. Taki odpowiednik koderskich 4-kilówek. :)

"A co to ma wspólnego z Amigą?" - cóż, ja jestem Amigowcem (kto raz był Amigowcem... itd.) i mam wiele wspólnego z Amigą :) A tak na serio, to przecież tworzenie obecnej muzy, nawet na Amidze, to też kwestia dostępu do pecetowego softu.

Jak kogoś to wszystko nie interesuje, to może przynajmniej posłuchać sobie mojego kawałka.

Pozdrawiam!

PS. Moje presety są też w nowym Synthmasterze 3 i jeżeli kogoś to interesuje, to z kodem "XTD" na stronie Synthmastera można dostać 25% rabatu. :)


Ostatnia aktualizacja: 12.09.2024 17:57:29 przez XTD
5
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem