Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#31] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@Ralpheeck, post #30

Szybki zrzucik "Sami Swoi" by PST ;)



Tak na marginesie tworzył ktoś na PT v4 i gdzie można znaleźć mody z pt4 ?
[#32] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@mikecios, post #31

Mnie zawsze rozbraja "Złotowłosa" :)


Mocne drugie miejsce ma "Tajemnicza Brunetka", a tuż za nią "Bananowa Kochanka"
[#33] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@mikecios, post #1

Dzisiaj wygrzebałem takie coś. Do "Fajnych Modułów..." nie wrzucę ale tutaj można chyba. Opierało się to Modplugowi, aż UAE musiałem odpalić...

Ostrzeżenie przed wesołymi wulgaryzmami
[#34] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@nogorg, post #33

Za mało ku..., ku...!

Przypadkowo tobnie bohaterowie party question'a ? ;)

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2018 22:41:46 przez mikecios

Wybaczcie , 7 piw dzisiaj jakos tak się wypilo, nie zauważyłem tytułu :>

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2018 22:44:01 przez mikecios
[#35] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@mikecios, post #34

W sensie: czy nagrania pochodzą stamtąd? Nie, wszystko zostało nagrane znacznie później (chyba przez Lothara) gdzieś w okolicy 2002/2003 roku. To oczywiście nieautoryzowane nawiązanie do znanej serii gdzie występuje 'efekt Party Question'. We wcześniejszej części udało się go uniknąć dzięki podstawieniu cichaczem magnetofonu obok ławki na której odbywała się rekreacja (tu chyba była sprawka Hakona albo Oczkinsa), z tym że skutkiem ubocznym była ponad godzina bełkotu z którego potem trzeba było wyławiać te parę tekstów, które w ogóle do czegoś się nadawały. W każdym razie tutaj nie ma nic z 'PQIII':
[#36] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@nogorg, post #35

Noooo w koońcu w najciemniejszych zakamarkach mojego Amigowego dysku znalazłem wspominany na pierwszej stronie wątku moduł o Dr D i jego oku :D

Otoż on - zrzucik z przed minutki ;)


[#37] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@mikecios, post #36

Nie znałem tego modka. Całkiem żwawy :>
[#38] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@nogorg, post #37

Na moją playlistę nie wchodzi ale tutaj wchodzi

[#39] Re: Mod-y śmieszne, dziwaczne itd

@nogorg, post #38

Klasyk
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem