Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Ludzie, Party
[#91] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@HOŁDYS, post #88

Rozumiem zd czujesz sie oszukany i pokrzywdzony ale przy votkach zawsze byl szwingiel i kolesiostwo ..


Jasne, ale dawniej było nieco inaczej z powodu ilości votek. Nawet jak 20 kolegów zagłosowało na swojego kolegę, a kolejnych 20 kolegów na innego kolegę itd. to przy 500 uczestnikach party najważniejsze było kogo wpisali na 2. miejscu. :) Ja zawsze zakładałem, że większość będzie kolegów wspierała, ale drugie miejsca będzie się już obstawiać w miarę uczciwie - i pewnie właśnie suma tych 2. miejsc przeważała o wygranej.

Tymczasem przy 50 głosach pozytywnego efektu skali się nie uzyska.

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2020 20:19:54 przez XTD
[#92] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@_arti, post #48

Tegoroczne prace na Revison tyłka nie urwały, ale zawiedziony też specjalnie nie jestem.
Najlepsza praca amigowa - Way too rude dla mnie jako laika jest tym czego od demek oczekuję - rozrywki
Proste efekty, rytm, tune a do tego świetne synchro.

Hoffman zrobił everyway 2.0 i to wystarczyło.
Polecam przy okazji przypomnieć sobie nasze ghostownowe je suis rose z tej samej ligi

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2020 21:39:11 przez movin
[#93] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@michal_zukowski, post #87

1 miejsce - trochę tak, bo to bardziej 'design' a nie 'code' no i w dużej mierze recykling zresztą. Bo to taki Everyway na sterydach Mam mieszane uczucia do produkcji w kompotach, robionych w toolach wszelkiej maści.
Natomiast ogląda się, jest spójne, synchro konkretne i dobra muza. Pewnie 3 raz nie przejdzie puszczanie zapętlonych animacji pod muzę ale ogólnie jest to świetna produkcja.

Co do kolejności - raczej nic bym nie zmienił w tym rankingu - może właśnie Lemon wyżej o oczko. Głosów było dużo - co widać po wynikach i wydają się sensowne. Jasne, ludzie chętniej zagłosują na Lemon niż Appendix i to trochę boli. Ale radą na to jest chyba tylko robić więcej i lepiej.

I o ile doceniam pracę Entera i kolegów OK to design i koncept całości ..ups, 'direction' uważam za najsłabszy punkt. Koderskie kolory, (a czasami gorzej) jakieś dziwne pomysły (fotki na ściankach) i zmuszenie Skipa, który robi przecież genialną muzę, do 'zdegradowania się do 8bit' raczej nie pomogły prezentacji. Niemniej to solidna prodka i nie ma się co przejmować miejscem. Dobra robota
[#94] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@movin, post #92

Już kiedyś ten tekst wklejałem i pewnie będzie jeszcze nie raz okazja go przytoczyć. Bo czyż to nie jest po prostu powrót do korzeni demosceny?

ILLEGAL #25 (1987):
- Whatever happened to the good old entertaining demo, nowadays most (99%) of
them are just technical bits of code, everybody seems eager to show how good
they handle rasters, but they loose sight of the entertainment and originality,
that's the reason that sometimes we feature in our DEMO CHARTS demos, which are
not super-coded and that we leave technical ones out, so coders get your act
all together now!

http://http.pl.scene.org/pub/demos/mags/illegal/illegal25.txt

"Profesjonalni" (;)) demoscenowcy też nie chcą być skazani na wieczne oglądanie bezładnie obracających się ziemniaków. Nie ma co umniejszać czy onieśmielać tych którzy trafnie odczytują zapotrzebowanie na scenie i wykorzystują 'deficyty towarowe', czyli takie produkcje które synkretycznie kompletują estetykę z dynamiką. Skoro to takie proste do zrobienia wystarczyło to zrobić lepiej i zepchnąć zwycięzce na dalsze pozycje. Poza tym to, że może kodu za bardzo nie widać, to nie znaczy że go nie słychać.

Miejsce na atrakcyjne audio-wizualnie produkcje na scenie jest zawsze. Chociażby po to aby przypominać koderom, że nie robią produkcji wyłącznie dla własnej satysfakcji z dociśnięcia maszyny do jej granic. Ale, że powinni się liczyć z progiem estetycznej wrażliwości publiki.
[wyróżniony] [#95] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@nogorg, post #94

To zawsze był problem koderów - niby potrafią coś zrobić lepiej, szybciej itd. Ale co z tego?

Co mi po tym, że koder powie "potrafię postawić 120 sześcianów w jednej ramce" albo "stworzyć bryłę 480 ścian w 1 ramce", skoro ani te sześciany, ani ta bryła, nie mają żadnego zastosowania. To tak, jakby ktoś napisał silnik do gry, który potrafi przetworzyć obiekty o 5 tysiącach poligonów, a ludzie zaczęliby w tym silniku tworzyć wielkie bryły o kilku tysiącach ścian, obracane po sinusach.

Problemem nie jest, że "potrafię". Problemem jest jak wykorzystać tę umiejętność. Z tych setek ścian zbudować interesujący obiekt i dobrze go zanimować - to jest umiejętność. Pewnie dlatego produkcje, które mają mniej kodu, a więcej designu, bardziej się ludziom podobają.

Pamiętam kiedyś oburzenie ludzi na to, że 4D Demo 8 Lamersów zajęło II miejsce na party (w normalnym competition). Nie, nie było żadnego fake'owania votek ani namawiania ludzi, żeby głosowali. Po prostu demo zawierało kilka śmiesznych rzeczy/pomysłów, podczas gdy o wiele lepsze dema zawierały efekty zerżnięte z dem zachodnich - co było widać i nawet słychać w postaci gwizdów na sali. I to przez powtarzalność rozpoznawalnych efektów tamte dema straciły. Bo nie chodzi o to, żeby napisać kod pt. "ja TEŻ to potrafię".

I jeszcze jedno - jakoś tak jest, że zbyt innowacyjne pomysły od razu skłaniają mnie, żeby podejrzewać plagiat / animację itd. Nie dlatego, żeby ktoś nie mógł zrobić czegoś innowacyjnego. Po prostu przestałem chyba dawno temu wierzyć, że na scenie da się wymyśleć coś innowacyjnego. Gdy zobaczyłem na Silly Venture demo "Bad Apple", nie znałem oryginalnej animacji i przez chwilę myślałem, że jest to autorskie demo. Ale tylko przez chwilę - potem już po prostu podświadomie wiedziałem, że jest to jakaś przerobiona animacja. I potwierdził to Wieczór dosłownie minutę później pokazując mi tą samą animację na YouTube w oryginale. Ciekawe dlaczego nie jestem w stanie uwierzyć, że scenowcy mogliby wymyśleć coś tak ładnego i pomysłowego. Po prostu nie wierzę w taki poziom kreatywności na scenie - z doświadczenia.

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2020 12:08:54 przez XTD
[#96] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@XTD, post #95

Ciekawe stanowisko.
Ja zawsze myślałem że scena generuje rozwój, a tu niekoniczne...
Sam się zdziwiłem słysząc że amiga już się nie nadaje do niczego, bo byle pecet ma lepsze efekty...
Zgoda,ale wtedy po co robić coś na C64?
I wtedy wyszło "Edge of disgrace" ....
[#97] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Mikrobi, post #96

I wtedy wyszło "Edge of disgrace


I kilka jak nie kilkanaście innych.
[#98] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@nogorg, post #94

"Profesjonalni" (;)) demoscenowcy też nie chcą być skazani na wieczne oglądanie bezładnie obracających się ziemniaków. Nie ma co umniejszać czy onieśmielać tych którzy trafnie odczytują zapotrzebowanie na scenie i wykorzystują 'deficyty towarowe', czyli takie produkcje które synkretycznie kompletują estetykę z dynamiką. Skoro to takie proste do zrobienia wystarczyło to zrobić lepiej i zepchnąć zwycięzce na dalsze pozycje. Poza tym to, że może kodu za bardzo nie widać, to nie znaczy że go nie słychać.


Powiedział co wiedział, mądrala.
Dla każdego intro jest czymś innym. Dla mnie ma stanowić ogólnie miłą dla oka całość i ma właśnie wyciskać z komputera ile się da. Jeśli dla ciebie najważniejsze jest synchro, włącz sobie dodatki wizualizacyjne do WinAmpa i patrz jak się synchronizują. W intrze od zawsze chodziło by wycisnąć i upakować jak najwięcej a nie, żeby kropki się synchronizowały. Intro ma pokazać możliwości jego twórców, czyli głównie kodera, ale także muzyka i grafika. Doedukuj się bracie, poczytaj czym jest intro.

Enter^Appendix

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2020 12:34:17 przez zilog
[#99] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@XTD, post #95

Po prostu nie wierzę w taki poziom kreatywności na scenie - z doświadczenia.


Jest wiele przykładów dem, które technicznie nie pokazują wiele, ale zostały zapamiętane i grane są do dzisiaj. Tak jest chociażby z "Desert Dream", czy z "Technological Death". Kontrowersje budziło nawet "State Of The Art", bo co to za demo bez efektów tylko z animacjami. A tak naprawdę to Spaceballs wyprzedziło całą stawkę, że rywale nie zorientowali się nawet kiedy zostali zdublowani.

Na scenie, jak wszędzie, istnieją skostniali konserwatyści, którzy przyzwyczajeni są do tego co im się wydaje było "od zawsze" chociaż ich "zawsze" to mogła być dopiero druga połowa lat '90, więc nie zauważali jak demoscena ewoluowała przez lata. Czasami to lenistwo intelektualne, czasem chęć powracania do czasów swojej młodości. Ale na szczęście zawsze znaleźli się innowatorzy, którzy popychali cały ten majdan tak aby się z nudy nie posrać.

I m.in. Loonies od początku próbowali znajdować swoją ścieżkę i chwała im za to, bo zostawili scenie co najmniej kilka produkcji do których warto po latach wrócić.



W odróżnieniu od takich produkcji do których nie warto wracać po compo, ani komentować. Ale poziom sceny czy konkursów warto mierzyć tymi 10-20% najlepszych produkcji, a nie 80% bezideowego dziadostwa, bo takie proporcje znajdzie się wszędzie, w muzyce, filmie, literaturze...

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2020 13:48:34 przez nogorg
[#100] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@jokov, post #93

I o ile doceniam pracę Entera i kolegów OK to design i koncept całości ..ups, 'direction' uważam za najsłabszy punkt. Koderskie kolory, (a czasami gorzej) jakieś dziwne pomysły (fotki na ściankach) i zmuszenie Skipa, który robi przecież genialną muzę, do 'zdegradowania się do 8bit' raczej nie pomogły prezentacji. Niemniej to solidna prodka i nie ma się co przejmować miejscem. Dobra robota


Objawił się jezus polskiej demosceny i oznajmił, że Madbart "zmusił Skippa do zdegradowania się do 8bit" i zrobienia kiepskiej muzy ("bo przecież robi genialną muzę"). :D
Jaja normalnie :D

Skipp taką, a nie inną muzę zrobił bo znał zamysł intra, styl, a my ją zaakceptowaliśmy. Zauważ, że wątek przechodni to ukłon w stronę Jacka i C64.

Nie musi Ci się muza podobać, ale snucie takich teorii jest wesołe. :D

Nazywasz sześciany teksturowane zdjęciami "jakimiś dziwnymi pomysłami", a Jazzcatowi podobają się (kilka postów wcześniej).

Nigdy wszystkim nie dogodzisz. Jeden woli żonę, a drugi teściową. Jedna osoba lubi techno w intrach, inna funkowe klimaty, a jeszcze inna chip tune.
I git!

Zdaję sobie sprawę, że mogło by być lepiej (zawsze może), jest to kompromis między kiszeniem prodki bez końca i doprowadzeniem Entera do obłędu, a tym co uznaliśmy za zadawalające.
[#101] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Pimpator, post #72

Dyskusja trochę niepotrzebna. Demo powinno mieć efekty, ale tez mieć swoją estetykę, grafikę i ogólny klimat. Jeżeli jest robione na gołą a500 to także wymaga większego kunsztu.


Mówienie
Spaliłbym się ze wstydu wypuszczając coś takiego...
świadczy chyba tylko o:
1. niesamowitym talencie koderskim piszącego
2. jego bufonadzie :)

Zakoduj takie i wygraj. Serdecznie radzę :)

Najciekawsze jest to, że na pouetcie pod tym demem nie ma takich tekstów, tylko tutaj są :)
Demo wygrało bo jest przyjemne. Hardwired choć swego czasu takie kultowe tez zajął tylko drugie miejsce, przegrywając z jakimś nudnym opowiastkowym slideshowem.
[#102] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Ralpheeck, post #101

Hardwired wlasnie jest przykladem znajomosci i szwinglu przy glosowaniu o ktorym pisalem powyzej.

Wiecie kiedys byla taka grupa Mad Wizard paradiowana przez Lamersow
Obie grupy mialy swietny designe choc ta druga robila to w AmosiePro plus utalentowany muzyk.

Demoscena i dema staly sie malo plastyczne i pomyslowe a bardziej byla pogon za PC i pokazania softowego pixelowego 3D ze tez mozna na Ami

Aspekt techniczne ogladajacego demo obecnie na YT malo kogo obchodz ktos kto sie interesuje powie uuuu w 64kb tyle Potion wsadzili ..ktos kto przeiwja to demko na YT ma to gdzies.

Jestem ortodoxem i lubie demo odpalic na zywej maszynie .. slychac szum stacji 5,25 Commodore 64 inni lubia co innego w demoscenie

Mnie zaintrygowalo jak malo znam fajnych dem z konsol a jest tego troche na psx i ps2
[#103] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@madbart, post #100

W zasadzie odpowiadam tutaj nie bezpośrednio do Ciebie, ale na wszystkie posty narzekających i wytykających niby niedostatki. Napiszę to, co uważam i to co mi przyświeca podczas pisania prodek w CrapTeamie - umiesz lepiej? Zrób, pokaż, że CrapTeam nie powinien się znaleźć na podium. I co? I tylko na LoadError w zasadzie z chyba najbardziej zaawansowaną i dopracowaną prodką byliśmy poza podium, ale chyba tylko kilkoma punktami, jednak przegraliśmy wtedy z ZenerDrive, LightBeam i AlienAppart. Więc jednak komuś się wtedy chciało i wystawiono lepsze od naszej prodki, ale nucenie "Don't let craptro win the compo" często nas wita jak przybywamy na imprezy...

Zatem nie podoba się to co wychodzi? Potraficie lepiej? To zróbcie, zamiast pisać megabajty gównianych komentarzy jak to byście się ze wstydu palili wystawiając coś takiego, damscy bokserzy z Internetów. Pokażcie, że macie jaja i wystawiajcie, piszcie w czymkolwiek. Pokażcie efekty swojej zajebistości wszystkim. I nie dajcie CrapTeamowi wskoczyć na podium

Mandi ^ CrapTeam

PS i edit: I szacun dla każdego, komu się jeszcze chce i przy takich wiecznie negatywnych komentarzach Interentowych bezjajowców jeszcze robi cokolwiek, wystawia... Róbcie swoje i nie patrzcie na marudy.

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2020 08:27:29 przez Mandi
[#104] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Mandi, post #103

Intro Appendix faktycznie słabe. Reakcja twórców tego intra tu i na pouecie przekomiczna.
[#105] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Aurel, post #104

Intro Appendix faktycznie słabe. Reakcja twórców tego intra tu i na pouecie przekomiczna.

Żeby napisać taki komentarz, to chyba kiedyś trzeba było pokazać swoją produkcję na party. Dziwne czasy mamy. Interko jak dla mnie świetne, wiele komentarzy na PPA za to bardzo niskie. Co się dzieje z tym środowiskiem? Scena za chwilę w ogóle zniknie przez marudy, które nic nie robią.
[#106] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@flops, post #105

wiedzialem, ze Enter cos z chlopakami robi, ale nie wiedzialem ze bedzie to az tak dobre, niestety konkurencja nie pozwoliaby by sie dostac na pierwsze miejsce, ale top 3 zdecydowanie. mysle, ze tak by bylo gdyby party bylo tradycyjne, a nie online
[#107] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Aurel, post #104

Intro Appendix faktycznie słabe. Reakcja twórców tego intra tu i na pouecie przekomiczna.


ROTFL!

pochwal się swoimi osiągnięciami
[#108] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@madbart, post #107

ROTFL! pochwal się swoimi osiągnięciami


To jest właśnie przekomiczne. Gdybym napisał „super intro, bardzo mi się podobało” nikt by mnie nie pytał o osiągnięcia. Ale jeśli mi się nie podobało, to nie wolno mi tak mówić, bo autorzy są ultra nerwowi i zarzucają że nie jestem koderem więc nie mogę tak oceniać.

Drogi Madbarcie, bądź konsekwentny w swojej logice. Jeśli kiedyś przeczytasz kiepską książkę, to nie wolno ci mówić że była kiepska dopóki sam nie napiszesz lepszej książki. Jeśli zobaczysz krzywo wybudowany i brzydki budynek, nie wolno ci mówić że jest brzydki dopóki sam nie wybudujesz piękniejszego. Nie wolno ci też mówić nic negatywnego o jakimś tam kraju np. trzeciego świata, dopóki sam nie założysz własnego kraju i udowodnisz że potrafisz go założyć lepiej.

Przekomiczność waszego podejścia polega właśnie na tym, że zakodowaliście intro i jako koderzy nerwowo przyjmujecie czyjąś negatywną ocenę waszej pracy, bo według was każdy kto nie jest tak kodersko uzdolniony jak wy nie ma prawa do negatywnej opinii. Dajecie tylko prawo do opinii pozytywnej, co wygląda podwójnie przekomicznie, bo z zadowoleniem przyjmujecie ją od osób nie będących koderami, czyli według was nie znających się na ocenie waszej pracy.

Psychologia i socjologia uczy o takim zabawnym podejściu przyjmowania ocen na drugim roku studiów.
[#109] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Aurel, post #108

To teraz może nieco dosadniej i bezpośrednio do obywatela towarzysza psychologa... Mieliśmy tu od lat takie komentarze, nawet na forum zrodził się pomysł by na ostatniego RiverWasha 10 - pożegnalnego - zrobić coś z ludźmi z forum co umiom i potrafiom... I po 3 miesiącach sprzeczek, poszło o to jak nazwać powstałą grupę... Efekt końcowy: ByeByeTro CrapTeamu na 1 miejscu. W następstwie czego masa hejtu jak takie coś mogło zająć pierwsze miejsce... Po prostu mogło, bo nikt nie chciał wystawić nic lepszego.

Rok później - Xenium - i powtórka z rozrywki - CrapTeam 1 miejsce i znów, artykuły, użalanie się, jak takie g...o mogło wygrać? A no mogło, bo ponownie nikt nie chciał wystawić nic lepszego...

A nagonka na twórców, że cokolwiek w ogóle zrobili to jest chyba jakieś leczenie własnych kompleksów i pokazywanie jak wielkiego e-siusiaka mam. Tylko czemu Ci wszyscy tacy zdolni, co to by takiego gówna nawet nie wystawili nie wystawią nic, co nie pozwoliłoby tym g...om wygrać? Na to pytanie odpowiedz sobie sam po tych lekcjach psychologii z 2 roku studiów.
[#110] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Mandi, post #109

Mandi, ja tylko napisałem że intro Appendix jest słabe. To moja opinia. Tylko tyle. To nie jest żadna „nagonka na twórców” co mi imputujesz. To nie jest moje „leczenie kompleksów” jak sugerujesz.

To co robisz ty, Madbart i inni to jest właśnie ten forumowy negatywny trolling, polegający na poniżaniu innych ludzi: wyśmiewaniu ich, wyszydzaniu, porównywaniu do zakompleksionych typów i nieudaczników, tylko dlatego, że mają inne zdanie niż ty i Madbart. I to jest bardzo, bardzo słabe z waszej strony.
[#111] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Aurel, post #110

No ale podaj argumenty że intro słabe, szczególnie w porównaniu do ,innych. Wtedy twój wpis nie będzie trollowaniem a wyrażaniem opinii. Np. mi nie podobała się scena z czopkami na końcu, jakby tam dać obracające się dyskietki 5.25, cartidge z finalem czy złomodorca w 3D to by bardziej pasowało do dema, ale poza tym demo spójne i z pomysłem.

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2020 21:02:52 przez michal_zukowski
[#112] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@Aurel, post #108

Jasne, że możesz wyrażać swoje opinie i może Ci się nie podobać.
Tak jak już wcześniej napisałem, jednemu podoba się żona, drugiemu teściową - i jest OK mi z tym.

Imho powiedzieć "nie podoba mi się" to co innego niż wyrazić ocenę, że jest "słabe".

Nie twierdzę, że jest to wybitna prodka, ale potrafię porównać do interek innych np. na przełomie 25+lat i obiektywnie ocenić. Podkreślam - obiektywnie.

Subiektywnie możesz napisać "nie podoba mi się". Nikt nie oczekuje, że wszystkim będzie się podobać.

Ja też mam swoją subiektywną opinię, są w intrze rzeczy które mi się bardziej podobają oraz takie które mniej. Mało tego są też rzeczy które chciałem aby były inaczej wykonane, ale nie są.

Przykład: intro Planet Potion - intro przełomowe, od czasu tego intra do dziś chyba nikt tyle nie upakował do 64kb, z bardzo zaawansowanymi efektami, generowanymi samplami itp. etc.. Krótko mówiąc bardzo dobre, wybitne. Niczym dwu-częściowe demo.
Ale ktoś może powiedzieć, "nie podoba mi się bo napierdala techno-goa". Ale jednocześnie nie zmienia to faktu, że jest w kategorii 64kb intro jest BDB, nie zaś "słabe" bo muza nie trafia w czyjś gust.

I to jest chyba to co na myśli miał Flops, Mandi i Michał.

Zapytałem się o Twoje osiągnięcia bo nie znam Cię, może jesteś jakimś autorytetem, którego nie znam.

Skoro Ty możesz napisać opinię to i Enter też może napisać swoją opinię o czym chce (to odnośnie reakcji o której wspominasz, czemu krytykujesz jego reakcję?).

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2020 21:15:54 przez madbart
[#113] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@michal_zukowski, post #111

No ale podaj argumenty że intro słabe, szczególnie w porównaniu do ,innych. Wtedy twój wpis nie będzie trollowaniem a wyrażaniem opinii. Np. mi nie podobała się scena z czopkami na końcu, jakby tam dać obracające się dyskietki 5.25, cartidge z finalem czy złomodorca w 3D to by bardziej pasowało do dema, ale poza tym demo spójne i z pomysłem.



OOO TO TO! W punkt.

ps. Z tą scenką zgadzam się, ale byliśmy niestety mocno ograniczeni kontentem 3D bo nam konwerter wcięło ;)
[#114] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !
[#115] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@madbart, post #107

Nie rozumiem za bardzo tego co sie zaczelo tu dziac.
Po co sie komus tlumaczyc ze moje dzielo sie komus nie podobalo.
To nie spowoduje ze nagle ktos zmieni zdanie. Kazdy moze wyrazic swoja opinie.
Nie kazdy krytyk filmowy musi znac sie na kreceniu filmow.

Ponadto uwazam ze argument: "jesli uwazasz ze moje kiepskie - to pokaz swoje" jest argumentem nielogicznym.
Czy musze byc kucharzem zeby stwierdzic ze zupa byla za slona?

Ja tam osobiscie nic wybitnego nie pokazalem, moge wyslychac wszelkiej krytyki.
Jesli jakas w/g mnie ma sens to moge sie nad nia zastanowic. Trolizmy olewam i dalej robie swoje.
[#116] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@mikecios, post #65

Dziś sprawdziłem na mojej 68o3o/40mhz staff AGA.

Tak jak piszesz Mikecios. Na o3o demo nah-kolor Syntetikk wywala się na drugim parcie . Pierwszy part działa przyzwoicie na o3o, demo jest ładnie zrobione ale należy pamiętać ilu ludzi w jego tworzeniu brało udział. Jeżeli chodzi o efekty to jak na o3o to takdobre ale widziałem lepsze wykorzystanie o3o. Uruchomiło mi się bez problemu intro breadbox kolegi Zilog'a ;), Też działa ale przydało by się coś takiego jak by można prosić co było w intrach Antibyta że można było sobie wybrać aspekt 2x1 albo 1x1 dla efektów. Ja wiem że koduje się pod compo-machinę a dla mnie z szafy nie problem wyjąć amigę z 060. Ale tak może więcej osób takie intro sobie częściej zobaczy na real sprzęcie (no chyba że też mają w szafie 060). Samo intro jednak super i z dizajnem choć ja lubię bardziej dynamiczne ale i tak najlepsze w intro compo.

Aaaa... pozostałe prace działają albo 2 efekty - intro SFL, demo ephidryny i spółki na dzieńdoberek pisze że jest pod o6o i że move16 i chcesz to sobie włączaj ale na własne ryzyko , wiesza się po pierwszym efekcie. Invitka Titanów nawet się nie uruchamia.

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2020 22:28:10 przez jimiche
[#117] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@zilog, post #114

Ale po co ten hejt?
[#118] Re: Revision 2020 - Doping dla polskich teamów !

@jimiche, post #116

Napisałem do nich o tym tycim problemie ze zwisem, jak narazie cisza.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem