Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design
Witam serdecznie wszystkich na scena.ppa.pl. Chiałbym się podzielić na łamach forum najnowszą produkcją crazy grupy Odbyt Design, najnowszym (7) numerem alternatywnego zina KMAC. Zapraszam do czytania, spreadowania: KMAC#7 - Odbyt Design

Mniej ważący PDF do pobrania TUTAJ

ps.
Szukamy kodera do skodowania tego numeru na Amigę, jeśli ktoś by był chętny to proszę o kontakt.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2020 14:07:11 przez shogoth
[#2] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Kto to przeczyta?
[#3] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Genialnie!

Jakby się znalazł czas to mogę sklecić prostego tekstowego discmaga

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2020 15:24:25 przez juen
[#4] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@juen, post #3

Super! Jeśli używasz FB to wbijaj na mój profil: TU

Ewentualnie email: shogothpl@gmail.com

Miłej soboty!
[#5] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@simka113, post #2

Hej, poprzedni numer nieźle się rozszedł po ludziach i jest też dostępny w ADF. Wszystkie archiwalne numery od 1-6 są dostępne na: http://odbyt.design

Pozdrawiam!
[#6] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@juen, post #3

Genialnie!


Naprawdę????
.
[#7] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Odbyt design? Serio? :/
[#8] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@rePeter, post #6

Ale coś przeczytałeś czy zemdlałeś po zobaczeniu okładki? :)
[#9] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@mateusz_s, post #7

Hej, Odbyt Design to crazy demoscenowa grupa, która powstała w roku 1995. Pod crazy ksywami kryli się znani i respektowani scenowcy, którzy lubili się pośmiać i poprowokować.
Zapraszam się do zapoznania z filmem dokumentalnym o tym temacie pod tym linkiem:

Pozdrawiam,
Shogoth
[#10] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@rePeter, post #6

No, niezłe.
[#11] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Nie x2. A nie, nie x10. Co za dno
[#12] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@MarcinLP, post #11

Polecam z zapoznaniem się z tzw. crazy demosceną, grupami typu: Przyjaciele Stefana B. czy Lamers. Miłego weekendu.

shogoth
[#13] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #12

To ma być śmieszne?
Tu nie ma się z czym zapoznawać. YT ma swoje patostreamy, Amiga jak widać ma swoją patoscenę.
Poziom gimbazy został zdeklasowany.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2020 21:29:23 przez AmiClassic
[#14] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@AmiClassic, post #13

Nie każdemu musi się podobać ta crazy-scenowa stylistyka, ale porównywanie dokumentu o demoscenie w latach 90tych, który opisuje relacje, imprezy, normalne życie dorastającej, technologicznie zorientowanej, grupy nastolatków przekraczających granice technologii i nie wylewającej za kołnierz do Youtubowego patostreamu brzmi wyjątkowo lekceważąco i obraźliwie. I tutaj muszę zaprotestować i mocno się nie zgodzić.

W każdym razie mimo skrzyżowania kopii życzę udanego weekendu w tych wyjątkowo dziwnych i trudnych czasach.

Shogoth
[#15] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@rePeter, post #6

Komuś się może podobać, a komuś nie, nie musimy z tego robić wielkiego "halo".

Pozdrawiam,

Shogoth
[#16] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@AmiClassic, post #13

A PPA ma swoich pato-nadwrażliwców. Opowiadania w częściach ci się nie podobaja? Czy może świetne wywody s-Ruma na tematy sportowe? Może ilustracje za ładne? Skład zbyt ekstrawagancki? Pewnie, jak kilku tutaj, nawet nie zajrzałeś do środka, tylko zobaczyłeś ODBYT i... “oooo ooo, słabo mi...”, litości, ule ty masz lat, człowieku? I te teksty o gimbazie... Żałosne :)
[#17] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@rePeter, post #6

Nie musi mi się treść podobać, ale doceniam robotę :D poza tym byłem na rush hours więc smyra mi to po neuronach :)
[#18] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@uhu, post #16

Dobra, chłopy, już wystarczy.

Wiadomo, że KMAC to zin bardzo niszowy i zdecydowanie dla wybranych. Natomiast film, który zrobili panowie z Odbyt Design to zupełnie inna liga i ogląda się go świetnie, tym bardziej, że wykracza poza crazy scenę. Polecam! O filmie pisaliśmy zresztą tu.
[#19] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Jazzcat, post #18

Spoczko, ja tylko proszę o konstruktywna krytykę, nic więcej :)

Ze swojej strony chciałbym dodać, że jeśli komuś ta nisza się spodoba, to zapraszam na http://odbyt.design gdzie znajduja sie wszystkie kodowane numery(1-6) w .adf i/lub amigowe .exe, w których można znaleźć dużo na temat ówczesnej sceny amigowej, również skany papierowych KMACy. Cheers :)

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 00:33:00 przez uhu
[#20] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@rePeter, post #6

Zgadzam się z kolegą. Załamka, chyba jestem za stary. Nie szkoda autorom czasu.

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 08:58:26 przez KM_Ender
[#21] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@juen, post #17

Nie musi mi się treść podobać, ale doceniam robotę


Ze swej strony nie znajduję żadnego uzasadnienia aby przeczytać więcej niż pierwsze dwa zdania i to z okropnym niesmakiem. Dla mnie to żadna alternatywna, czy niszowa scena, tylko słowne szambo. Nie rozumiem ani potrzeby wyrażania swoich treści w ten sposób ani tym bardziej ich czytania.
Wybaczcie.
.
[#22] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@rePeter, post #21

Dla mnie to żadna alternatywna, czy niszowa scena, tylko słowne szambo. Nie rozumiem ani potrzeby wyrażania swoich treści w ten sposób ani tym bardziej ich czytania.


Ok, rozumiem, nie podoba ci się treść i forma i absolutnie nie ma sprawy. Dla jednych będzie to słowne szambo i będą z niezrozumieniem pukać się w czoło, a dla innych to może być ciekawy alternatywny magazyn, są różne wrażliwości i gusta. Są ludzie którzy czytają np. "NIE", a są tacy, którzy czytają "Frondę". Jak to podsumował Jazzcat, Kmac to jest bardzo niszowy magazyn.

Dzięki za wyrażenie opinii i życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych - na ile to możliwe w obecnej sytuacji.

Pozdrawiam,

Shogoth

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 12:43:55 przez shogoth
[#23] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #22

Dzięki za zrozumienie.
Również życzę udanych świąt.
.
[#24] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@KM_Ender, post #20

Załamka, chyba jestem za stary. Nie szkoda autorom czasu.


Niektórzy tracą czas pisząc bzdury do "Niedzieli"

Pozdrawiam,

Shogoth
[#25] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #22

Odpuść Sho, o czym chcesz dyskutować z gościem, który przeczytał “dwa zdania” z 50 nadźganych tekstem stron i na ich podstawie wyrobił sobie opinię na temat całego zina? To jest jak dyskusja z moherem - albo jego opcja albo torebka przez głowę zupełnie bezcelowe :)))
[#26] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Zalatuje trochę tęczowymi z LPG czy jak to się tam zwie oni lubią się w takich tematykach babrać. Co kto lubi.
[#27] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #26

ten komentarz byl conajmniej niestosowny...

--

co do zakodowania jeszcze nic nie obiecuje, skoro bylyw czesniejsze kmace na amidze, to w sumie spoko by bylo zeby tak zostalo, ale jeszcze jestem umoczony w jednym projekcie i rozpoczynam drugi, ale to Amiga - mamy czas
[#28] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Nie mam nic przeciwko hardcorowym tekstom i koszarowemu humorowi, ale treść tego zina jest zwyczajnie kiepska, prymitywna, całkowicie nie śmieszna. Jakby tworzył to 14-latek, i faktycznie kojarzy się z patostrimami.
Szkoda takie śmiecie tu pokazywać.
[#29] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@juen, post #27

Sugerujesz, że chcesz zakodować niestosowne treści. Może się mylę, tak to odebrałem.
[#30] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@juen, post #27

co do zakodowania jeszcze nic nie obiecuje, skoro bylyw czesniejsze kmace na amidze, to w sumie spoko by bylo zeby tak zostalo, ale jeszcze jestem umoczony w jednym projekcie i rozpoczynam drugi, ale to Amiga - mamy czas


Spoko, bądźmy w kontakcie.OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem