Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Aniol, post #28

Nie mam nic przeciwko hardcorowym tekstom i koszarowemu humorowi, ale treść tego zina jest zwyczajnie kiepska, prymitywna, całkowicie nie śmieszna. Jakby tworzył to 14-latek, i faktycznie kojarzy się z patostrimami.
Szkoda takie śmiecie tu pokazywać.


Spoko, nie podoba ci się, ok. Autorzy zdają sobie sprawę, że jest to kontrowersyjny materiał, ale kto ci daje prawo do cenzury i ograniczenia wolności wypowiedzi? Po to chyba jest to forum, żeby dzielić się poglądami, opiniami, wiedzą i produkcjami.

Wesołych Świąt

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 20:42:14 przez shogoth
[#32] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #24

Będzie wersja drukowana? Świetny materiał
[#33] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #31

Panowie dzięki. Ja to rozumiem czasami trzeba robić HARDKOR...szeroki uśmiech
[#34] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Aniol, post #28

Najwyraźniej bardzo chcesz znaleźć się w drugiej części “recenzji recenzenta z ppa”, ale musisz w to trochę więcej wysiłku włożyć, masz solidna konkurencję
[#35] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@jimiche, post #33

Panowie dzięki. Ja to rozumiem czasami trzeba robić HARDKOR...szeroki uśmiech


OK
[#36] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@GraBoski, post #32

Będzie wersja drukowana? Świetny materiał

Dzięki! Rozważamy taką opcję.

Pozdro!
[#37] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #1

Przepraszam, ale co ma wspólnego z PPA, Amigą i sceną jakiś pdf z tekstami o dupie, gównie, rzygach i kleksach z odbytu? Proponuję przenieść cały wątek do rzeźni albo całkowicie usunąć. Może jak wszyscy mieliśmy po 12 lat to obskurne teksty były śmieszne i ciekawe, ale teraz żal na to patrzeć. Nie chodzi o cenzurę, tylko o żenująco dziecinny poziom. Forum PPA i sama Amiga ma klasę i renomę, do której autorzy pdfa nie dorastają.
[#38] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Aurel, post #37

Przepraszam, ale co ma wspólnego z PPA, Amigą i sceną jakiś pdf z tekstami o dupie, gównie, rzygach i kleksach z odbytu? Proponuję przenieść cały wątek do rzeźni albo całkowicie usunąć. Może jak wszyscy mieliśmy po 12 lat to obskurne teksty były śmieszne i ciekawe, ale teraz żal na to patrzeć. Nie chodzi o cenzurę, tylko o żenująco dziecinny poziom. Forum PPA i sama Amiga ma klasę i renomę, do której autorzy pdfa nie dorastają.


Odbyt Design to crazy grupa, któjej założycielami byli ludzie z Freezers i Shadows. KMAC to magazyn, który był wydawany na Amidze właśnie, od roku 1997. W 2019 postanowiliśmy wskrzesić magazyn I wydaliśmy numer 6sty zarówno jako wykonywalny plik na Amidze jak i w PDF. Obecnie szukamy kodera chętnego do współpracy. Formuła magazynu byla zawsze prowokacyjna I rozumiem, że nie jest to twór dla wszystkich.

Jeśli ktoś jest zainteresowany archiwalnymi numerami, to są dostępne pod linkiem:link

Numer 4ty I 5ty mają bardzo fajne animowane interfejsy I liczone w real-time scenki 3D.

Na Amigę wychodziło masę dziwnych rzeczy (Monar Records, Szarik, Palimy Trafkę, etc), I wydaje mi się, że scena.ppa jest też po to, żeby dokumentować scenę I jej działalność, nawet tę crazy. W końcu to też interesująca część scenowej subkultury, chyba że naprawdę uważasz, że jakieś wyimaginowane, Amigowe "salony" istnieją i to nie brzmi jak dziecinada?

Tobie nie podoba się "żenująco dziecinny poziom", wyraziłeś swoje zdanie i ok, nikt cię przecież nie zmusza do czytania.

Pozdrawiam I życzę Wesołych Świąt.
[#39] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Aurel, post #37

Czytałeś takie rzeczy w wieku 12 lat? Straszna patologia!
[#40] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@uhu, post #39

Większą patologią jest czytanie tego w wieku w którym jest się bardziej świadomym, czyli dzisiaj. Za gówniarza mogło to w jakiś sposób bawić. Dzisiaj tych samych nie powinno, a jeśli jest inaczej to może przydało by się zasięgnąć odpowiednich specjalistycznych porad bo może jest się jeszcze do uratowania. A może to tylko pasja.
[#41] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #40

Większą patologią jest czytanie tego w wieku w którym jest się bardziej świadomym, czyli dzisiaj. Za gówniarza mogło to w jakiś sposób bawić. Dzisiaj tych samych nie powinno, a jeśli jest inaczej to może przydało by się zasięgnąć odpowiednich specjalistycznych porad bo może jest się jeszcze do uratowania. A może to tylko pasja.


1. Starzenie mózgu w końcu cię zaprowadzi do tego samego poziomu. A tak na poważnie, to nie rozumiem tego ciągłego egzaltowania się słowami: dorosłość, dojrzałość I używania wszelkich słów oznaczjących młodość w sposób pejoratywny.

2. Nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że w pewnym wieku pewnych rzeczy nie wypada, czy nie sądzisz, że jest to pewnego rodzaju ageism? I kto ci daje prawo do wydawania takich osądów? Nie wytarczy skończyć na zwykłym: chłopaki, nie podoba mi się I dziękuję? Zamiast wprowadzać mentorski ton i narzucać innym swoje zdanie, bo to tego się twoje wypowiedzi ograniczają niestety.

3. Wysyłanie ludzi do psychiatry dlatego, że ich nie rozumiesz to jest wg. mnie wlaśnie niedojrzałe I poniżej standardów.

4. To ostatni raz jak odpisuję na komentarze nie zawierające żadnej konstruktywnej krytyki przepraszam, ale nie jestesmy chyba w podstawówce?

Pozdrawiam Wszystkich, bez względu na polemiczne połajanki. Trzymajcie się i obyśmy zobaczyli jakieś dobre dema na Revision.

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 09:54:44 przez shogoth
[#42] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #41

Proszę bardziej czytać ze zrozumieniem i niczego nie dorabiać do mojej wypowiedzi, bo absolutnie nikogo nie wysyłam tam gdzie napisałeś. Jak nie rozumiesz, no to chyba już nie zrozumiesz.
Mniejsza już z tym. Taplajcie się jak chcecie w tym według mnie szambie.

A róbta se co chceta.


Kwiiii


Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 10:11:10 przez amikoksu
[#43] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #42

Nawet w swieta nie mozecie byc normalni ?
[#44] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #42

oj tam, ucho do góry, na smutnego wygladasz :)
[#45] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@HOŁDYS, post #43

Oj tam Holdysku. Nawet nie dorównujemy tak wysokim poziomem wypowiedzi względem tego PDFka z pościka pierwszego i nie dorównamy bo by się baniki posypały.
[#46] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@uhu, post #44

Bo zupa była za słona hihi.
[#47] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #40

Ja osobiście nie jestem wielkim zwolennikiem tego typu twórczości, jest to zawsze jakiś sposób na wyrażanie swoich myśli, których nikt nie musi czytać/słuchać, ale zawsze mnie irytuje pospolite zdrewnienie i propagowanie narzutu abstrakcyjnych zachowań społecznych adekwatnych do wieku doprowadzający do otwarcia się za przeproszeniem parasola w d...e i wciskania go na siłę kolejnym osobom. Każdy ma prawo zachowywać się jak chce, póki jego działania nie krzywdzą innych ludzi. Nie istnieje coś takiego jak zachowanie adekwatne do wieku albo z góry narzucony szacunek do osób starszych, to wirtualne restrykcje będące wymysłem osób którzy mają typowy ból d...y lub są kompletnymi zerami (taki jakby smród ciągnący się po niedobitkach szlachty ze średniowiecza), dla nich stworzono takie kółka własnej adoracji jak savoir vivre, by poczuć się lepszymi niż inni.

Co innego zachowywać się stosownie do atmosfery i kultury panującej w danym obrębie, tu można mieć zastrzeżenia, ale to nie ma nic wspólnego z wiekiem, z rozumem tak. Niektórym się to podoba, po innych spływa to jak po kaczce. Prędzej powinieneś mieć zastrzeżenia do osoby, która jest odpowiedzialna za umieszczenie tej "twórczości" tutaj, niż do samych twórców.

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 16:49:50 przez sanjyuubi
[#48] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@sanjyuubi, post #47

Prędzej powinieneś mieć zastrzeżenia do osoby, która jest odpowiedzialna za umieszczenie tej "twórczości" tutaj, niż do samych twórców.


A to shogoth nie jest w "OD"?

Mam zastrzeżenie merytoryczne: W tytule artykułu na stronie 2 jest napisane "Recenzja rezencji recenzenta z PPA". Powinno być chyba "Recenzja recenzji"?
[#49] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@recedent, post #48


Mam zastrzeżenie merytoryczne: W tytule artykułu na stronie 2 jest napisane "Recenzja rezencji recenzenta z PPA". Powinno być chyba "Recenzja recenzji"?


Ups, cierpimy niestety na brak profesjonalnej korekty, co jak widać raz na jakiś czas może się pojawić w magazynie, ale będziemy się starać poprawiać. Dzięki za zauważenie tego "buraka". Jeśli ktoś chciałby współpracować z nami to jak najbardziej zapraszam.

Pozdrawiam,
Shogoth/Odbyt Design ^ Oftenhide
[#50] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@recedent, post #48

Chyba jest, znowu te plamy na słońcu, ubzdurało mi się, że ktoś wstawił to w "newsy" ppa, a więc tym bardziej, jeśli jest to zwykły wątek, to jego kontrowersyjność maleje. Nie bronię nikomu krytyki tego artykułu, o ile jest konstruktywna lub przede wszystkim własna, a nie oparta na wirtualnych narzutach.


Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 17:39:37 przez sanjyuubi
[#51] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@sanjyuubi, post #47

Fantastyczny warsztat i co za lekkość pióra! Może napisałbyś coś do ósmego KMACa?
[#52] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@recedent, post #48

Mam zastrzeżenie merytoryczne: W tytule artykułu na stronie 2 jest napisane "Recenzja rezencji recenzenta z PPA". Powinno być chyba "Recenzja recenzji"?

Poważnie to jedyne do czego masz zastrzeżenia w tym "zinie"?




Moim zdaniem chłopaki wymknęli się spod grupy crazy i siedzą spoko w retard scenie.
[#53] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Ralpheeck, post #52

Moim zdaniem chłopaki wymknęli się spod grupy crazy i siedzą spoko w retard scenie.


Kolejny wpis pełen pretensji i pozbawiony merytorycznej dyscypliny intelektualnej i dodatkowo obraźliwy.
My przynajmniej nie traktujemy tego forum jak kloaki do wylewania wewnętrznych frustracji i nigdy nikogo nie obraziliśmy.

Niepozdrawiam,

Shogoth

Ps.
Dopisze w wątku, że material jest Dla Dorosłych, bo widzę ludzie tutaj mylą Kmaca z Teletubisiami.





Ostatnia aktualizacja: 19.04.2020 08:57:02 przez shogoth
[#54] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #53

Co ty taki delikatny? Zamieszczasz jakieś bluzgi a oczekujesz wersalu?
[#55] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Aniol, post #54

Niczego nie oczekuję, ale nie rozumiem wycieczek ad personam w momencie, w którym krytykuje się utwór.
[#56] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@shogoth, post #55

Jak się coś tworzy to trzeba mieć twarda D... a nie mientkom.
[#57] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@Aniol, post #56

Jak się coś tworzy to trzeba mieć twarda D... a nie mientkom.


W pełni się zgadzam, ale przecież nikt tu nie placze ;)

Ps.
D... ze stali hartowanej!
[#58] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #42

Kloc ci na klatę
[#59] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@GraBoski, post #58

Lubicie tak. Smacznego.

Trzeba dać ignora temu szambowątkowi.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2020 07:28:47 przez amikoksu
[#60] Re: Najnowszy, alternatywny zin KMAC #7 by Odbyt Design

@amikoksu, post #59

Zajawka kinowa KMACa! Premiera :)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem