Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Dema, Grafika, Party
[#61] Re: Decrunch 2022

@jokov, post #46

Niezła jakość. Myślałem, że to aga.
[#62] Re: Decrunch 2022

@AceMan, post #49

AceMan: Kurde, dzieki ! Widze, ze mody tez w klimacie z tamtych lat, wiec spoko. Moze cos ogarne do soboty.

Pozdrawiam
Pawel/Hatson
[#63] Re: Decrunch 2022

@jokov, post #54

Hej,

Przesłałem swoją pracę w 32 kolorach wraz z 4 etapami pośrednimi na podany adres e-mail.

Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu.

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2022 02:30:47 przez Hexmage960
1
[#64] Re: Decrunch 2022

@hatson, post #62

Widze, ze mody tez w klimacie z tamtych lat, wiec spoko.


Zdecydowanie zachęcam do spróbowania klimatów z lat obecnych ;)
2
[#65] Re: Decrunch 2022

@AceMan, post #64

Nowa edycja DECRUNCH, to już jutro!
Sprzęty powoli już zjeżdżają do Czasoprzestrzeni.
Jeżeli nie dotarły do Was statuetki z poprzedniej edycji a będziecie na party to dajcie proszę znać.
Informujcie też jeśli chcecie zabrać własny sprzęt na wyjazd i potrzebuje miejsca by się rozłożyć.
Jeśli ktoś chce zgłosić pracę zdalnie ale nie będzie miał opcji przybycia na imprezę to proszę o mail na contact at decrunch.org
Jeszcze dziś można wyrwać bilety w przedsprzedaży, więc warto się decydować.
Koszulki już są :) Ostatnie wydruki schodzą z taśmy. My już jesteśmy zwarci i gotowi do startu, a Wy?
[#66] Re: Decrunch 2022

@wino, post #65

Rzutem na taśmę zapytam czy będzie ktoś w stanie odebrać statuetki z poprzedniej edycji i wysłać do mnie?
[#67] Re: Decrunch 2022

@Stoopi, post #66

Postaram ci się odebrać....
1
[#68] Re: Decrunch 2022

@AceMan, post #64

AceMan: Bede w sobote, wiec poslucham. Siedze nad czyms swoim ale kurcze ciezki temat po latach, z tymi ograniczeniami :) Powiedz, czy moduly puszczane sa z jakims miksem kanalow, czy w oryginale po dwa kanaly na strone ?

Dzieki, pozdrawiam

Pawel/Hatson
[#69] Re: Decrunch 2022

@wino, post #65

My już jesteśmy zwarci i gotowi do startu, a Wy?

Jest 3:45 w nocy i prawdę mówiąc nie jestem gotowy. szeroki uśmiech Na szczęście deadline jest w sobotę o 13:00, a ja na piątek wziąłem dzień wolny więc mogę jeszcze powalczyć.
3
[#70] Re: Decrunch 2022

@MDW, post #69

A czy w tym roku planowany jest turniej w Sensibla? Bo nie wiem czy dziś trenować szeroki uśmiech
3
[#71] Re: Decrunch 2022

@hatson, post #68

Dźwięk z Amig na party leci w miksie do mono. W przypadku imprez gdzie odległość głośników lewych i prawych potrafi być duża względem słuchacza, stereo z pełną separacją jest problematyczne - część użytkowników słyszałaby wyraźnie pół utworu.
[#72] Re: Decrunch 2022

@slay, post #70

Sensible nie było w planach, ale jeśli uda się zebrać chętnych na ustawkę to kto wie... Lepiej trenować
[#73] Re: Decrunch 2022

@wino, post #71

Ja w kwestii formalnej... Z jakiego playera polecą moduły?
[#74] Re: Decrunch 2022

@Jazzcat, post #73

Tradycjnie lecą... z PT1210. Pomijając fakt że to soft dla DJ-ów to zwykle muzycy byli zadowoleni z tego jak grają na nim MODy niezależnie od tego w czym były przygotowane.
[#75] Re: Decrunch 2022

@wino, post #74

I jeszcze informacja, że party system jest otwarty pod adresem decrunch.party , zarówno dla uczestników bezpośrednio na miejscu jaki i dla remote. Można uploadować prace, głosować live itd.
Powodzenia i udanej zabawy!

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2022 12:58:23 przez jokov

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2022 12:59:00 przez jokov
[#76] Re: Decrunch 2022

@slay, post #70

A czy w tym roku planowany jest turniej w Sensibla? Bo nie wiem czy dziś trenować szeroki uśmiech

Trenuj! ;) Ja trenowałem ale okazało się, że nie rozumiem zasad gry w piłkę nożną i strzelałem do własnej bramki. A już tak się cieszyłem, że mi dobrze idzie... ;) ;)
1
[#77] Re: Decrunch 2022

@MDW, post #76

JAKIS STREAM? JUZ, ALBO BEDZIE?:)
2
[#78] Re: Decrunch 2022

@juen, post #77

JAKIS STREAM? JUZ, ALBO BEDZIE?:)

Podłączam się do pytania.
1
[#79] Re: Decrunch 2022

@wino, post #74

Uff, moduł gra dobrze! Ale sam PT1210 to "bitch to run". Z dyskietki wszystko działa poprawnie, ale po uruchomieniu z systemu moduły lecą z podwójną prędkością. Ktoś kojarzy o co kaman?
[#80] Re: Decrunch 2022

@Jazzcat, post #79

sprawdził bym czy Amiga nie pracuje jako NTSC.
[#81] Re: Decrunch 2022

@Stoopi, post #80

Albo sprawdzić, czy Timing jest za pomocą VBLANK czy CIA.
[#82] Re: Decrunch 2022

@juen, post #77

JAKIS STREAM? JUZ, ALBO BEDZIE?

Nie wiem. Miałem dzisiaj tam wpaść ale jeszcze nie mogę.
Tradycyjnie w ostatnim momencie wyskoczyły nieprzewidziane problemy związane z niezaplanowanymi wcześniej zmianami. I pomyśleć, że przyjąłem dwutygodniowy margines bezpieczeństwa... Fixuję błędy, dorabiam ostatnie elementy, a w nocy dostanę ostatnią wersję muzyki. Tak więc raczej dzisiaj siedzę...
Chociaż gdyby nie padało to może w nocy skoczyłbym tam na chwilę...
[#83] Re: Decrunch 2022

@MDW, post #82

Kurde, meczylem sie z emulatorami 2 dni, zeby jakis modul wypocic i teraz widze, ze Deadline jest do 12 jutro. Nie dojade do tego czasu. Mozna na maila komus podeslac albo jakis ftp ?`
Edit: Widze, ze jest upload ale jak, gdzie ? Poratuje ktos ?

Pozdrawiam
Hatson

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2022 19:12:23 przez hatson
[#84] Re: Decrunch 2022

@hatson, post #83

contact@decrunch.org
[#85] Re: Decrunch 2022

@juen, post #84

Tak poprostu na tego maila ? Ok. Dzieki !
[#86] Re: Decrunch 2022

@MDW, post #82

Jak nie będzie streama to liczymy na Ciebie i Twój skuter :D

Mnie nie będzie niestety. Nawet miałem nic nie wystawiać, ale jednak poszły dwie prodki. Obie z chłopakami z r3d
2
[#87] Re: Decrunch 2022

@hatson, post #85

Ja tak zrobiłem. Przez stronę chyba też się da
Decrunch.org i decrunch.party
Raxzej ta druga
1
[#88] Re: Decrunch 2022

@juen, post #86

Rzucam prawym okiem na stream z TRSAC 2022, które odbywa się w tym samym czasie co Dekrancz.
[#89] Re: Decrunch 2022

@juen, post #87

Dzieki. Mam nadzieje, ze jakiejs totalnej kaszany nie bedzie bo robilem na windowsowym protrackerze.

Pozdrawiam
[#90] Re: Decrunch 2022

@juen, post #86

Jak nie będzie streama to liczymy na Ciebie i Twój skuter :D

Hehehe. :) Raczej mi się nie uda. Cały czas siedzę... Chociaż mam pomysł żeby w wild wystawić tylko film zrobiony z klatek zrzuconych na dysk, a wersję wykonywalną w tygodniu. Mam tam jeszcze kilka rzeczy, które mi się nie podobają, a których nie przewidziałem. Nie chciałbym wypuszczać Cyberpunka...

Nawet miałem nic nie wystawiać, ale jednak poszły dwie prodki. Obie z chłopakami z r3d

I to jest pierwsza dobra wiadomość od dwóch dni. Super! OK Będzie oglądane i oklaskiwane.
1
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem