Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
Wątek zamknięty
[#91] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#92] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#93] Re: Revision 2023 dla Rosji

@jimiche, post #92

Chłopy żeby nie było że ruskich kacapów bronie i nie wiem co robia na wojnie
nie jestem żadnym ruskim uspionym agentem *matrioszka* po prostu w swiecie amigowym oni praktycznie nie istnieje i ma to bardzo maly wplyw na putina i czy wojna sie zakonczy
jak nie beda mieli nic sie nie stanie bo to promil demosceny nikt plakac nie bedzie po nich

Zgadzam sie z tym co napisal Jazzcat i Mufa oraz jestem przekonany ze tematyka wojny na ukrainie przewinie sie w demach z 2023 r
3
[#94] Re: Revision 2023 dla Rosji

@kempy, post #90

A może namówić organizatorów na pokazanie przed/w trakcie streamu jakichś materiałów slajdów/filmów np. z Bachmutu lub innych filmów pokazujących oblicza wojny w Ukrainie? I promowanie PEACE NO WAR. Może to wywrzeć znacznie większy rozgłos oraz nacisk:).
2
[#95] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#96] Re: Revision 2023 dla Rosji

@HOŁDYS, post #93

o prostu w swiecie amigowym oni praktycznie nie istnieje


Revision nie jest party stricte amigowym. Demoscena rosyjska to nadal głównie ZX i PC a później reszta jak BK, Amiga i takie tam.
[#97] Re: Revision 2023 dla Rosji

@HOŁDYS, post #93

Spoko, przecież to tylko dyskusja - każdy ma prawo do swoich wniosków/opinii. Nic więcej. Cała "akcja" jest dobrowolna i też nikt nikogo zmuszać nie musi.
[#98] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#99] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#100] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#101] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#102] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#103] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#104] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#105] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#106] Re: Revision 2023 dla Rosji

@HOŁDYS, post #105

Oj, asymilacja to proces statystyczny. Jeśli z tych 2mln nawet 10% zostanie w Polsce i będzie pracowało na polskie PKB to bardzo dobrze. Dodatkowo zostaną kobiety, których mężowie zgineli na froncie, a tu poznały kogoś nowego. Może to poprawić piramidę wieku kobiety/mężczyźni. Nadal mówię w kategoriach statystyki bo wiadomo, że część wyjedzie na zachód, część wróci do kraju.

Po przejrzeniu tego wątku ja np. zmieniłem zdanie i pozwoliłbym rosjanom na uczestnictwo o ile ich prace nie promują wojny i dodatkowo nie będą banowane treści antywojenne.
7
[#107] Re: Revision 2023 dla Rosji

@HOŁDYS, post #93

Ja to też piszę z przymrużeniem oka. A co do rosyjskiej sceny zawszę lubiłem ich produkcję. Ta wojna jest poprostu straszna , nie ważne jaki ma się stosunek do Ukrainy czy Rosji. Smutne jest to, że my w rzeczywistości też nie wiele możemy zdziałać. Osobiście uważam że może nawet lepiej że mają możliwość glosowania (ci w Moskwie na streamie), niech się pozwoli uczą demokracjiszeroki uśmiech.
[#108] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#109] Re: Revision 2023 dla Rosji

@MUFA-amigaone-pl, post #80

Uważam, że jak ktoś już koniecznie chce mieszać politykę do sceny, to lepszą i skuteczniejszą metodą wpływania na świadomość Rosjan byłoby właśnie skorzystanie z okazji jaką daje możliwość streamu na żywo i zamieszczenie w produkcjach scenowych jakichś antywojennych przesłań, być może okraszonych wstawkami zniszczonych budynków, rannych dzieciaków itp. To pewnie bardziej dałoby rosyjskim sceniarzom do myślenia niż jakaś blokada.

To bardzo subtelne i inteligentne rozwiązanie, ale to co dzieje się za naszą wschodnią granicą nie jest subtelne tylko brutalne i niedopuszczalne. Rozumiem gdyby to rosjanie organizowali Revision w Moskwie. Wtedy można by było jakimś fortelem przemycać antywojenne treści w prodkach. W rzeczywistości to przecież ludzie z
"zachodniego świata" są organizatorami, a zbanowanie rosjan to kwestia dwóch kliknięć myszką.
2
[#110] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#111] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#112] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#113] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#114] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#115] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#116] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#117] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#118] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#119] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
[#120] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Revision 2023 dla Rosji
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem