Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: slay
We wrześniu 2014 w Raciborzu odbyła się (zdaniem wielu) jedna najlepszych edycji party Riverwash. Bez wątpienia, jednym z powodów sukcesu była jej lokalizacja – chyba najbardziej oryginalna miejscówka w historii demoscenowych imprez. Zamek Piastowski + (produkujący świetne piwo) Browar Zamkowy to połączenie które ciężko będzie kiedykolwiek przebić organizatorom podobnych eventów.

W 14 numerze papierowego magazynu PPA (który jest już dostępny jako pdf), ukazał się raport z tego party. Artykuł, uzupełniony o linki, jest już dostępny w formie elektronicznej na łamach scena.ppa.pl.

Przy okazji, warto wspomnieć, że w dniach 2-4 września 2016 w Katowicach zorganizowana zostania kolejna edycja Riverwash. Więcej informacji na stronie: http://2016.riverwash.org/pl lub profilu FB.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem