Komentowana treść: Wstępniak
[#1] Re: Wstępniak
doskonała inicjatywa
dobrze, że wpadliście na ten pomysł
powodzenia!
j.
[#2] Re: Wstępniak
Świetna inicjatywa, melduje stałe bywalstwo :)
[#3] Re: Wstępniak
Świetnie!! Rewelacyjna inicjatywa Panowie OK
[#4] Re: Wstępniak
No i pięknie, witamy, sam jestem ciekaw co z tego będzie.
[#5] Re: Wstępniak
Pomysł świetny, wykonanie świetne. Strona ląduje w moich RSSach, a i tak będę na nią zaglądał zdecydowanie częściej niż będą się pojawiały nowinki na kanale RSS.

Przyznam się, że od pewnego czasu trochę nie ogarniam amigowej sceny. Powodem jest pewnie fakt, że istnieje ona właściwie tylko w świecie Amigi klasycznej, a ta nie należy do głównego nurtu moich zainteresowań. Taka strona jest dla mnie zbawieniem. Zebrane newsy i inne teksty związane z ami-sceną pozwolą mi bardziej orientować się w tym, ciągle jarającym mnie, światku.

Przy okazji mam takie drażliwe pytanie. Czy na scena.ppa.pl mają wstęp także produkcje dla dużych, nowych pseudo-Amig czy są obe całkowicie wyklęte? Oczywiście ciśnie się na usta, że przecież nie ma produkcji scenowych na takie systemy. szeroki uśmiech Ale załóżmy, że coś takiego by się jakimś cudem pojawiło.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 09:18:25 przez MDW
[#6] Re: Wstępniak

@MDW, post #5

Dzięki za wszystkie dobre słowa. Pomysłow mamy sporo, ale "moce przerobowe" skończone, dlatego liczymy również na wszelką współpracę / pomysły od Was.

MDW, to nie jest drażliwe pytanie. Jeśli tylko zaczną pojawiać się dema na neo-Amigi, na pewno o nich napiszemy. Żadnej "ami-platformy" nie mamy zamiaru ignorować, po prostu aktualnie demoscena na "neo-Amigi" nie istnieje, więc nie ma o czym pisać w tym temacie. Jeśli zrobisz nowe demo, na pewno nie omieszkamy o nim wspomnieć
[#7] Re: Wstępniak

@slay, post #6

Fajna inicjatywa. Trzymam kciuki OK Mam nadzieję, że czasem pojawiać się tu będą również newsy i artykuły z poza amigowego poletka. Fajnie było by poczytać i zobaczyć co dzieje się u "konkurencji" ... bo nie oszukujmy się stron skupiających się wyłącznie na scenie Atari, C64 czy ZX Spectrum tak naprawdę w Polsce nie ma :(
[#8] Re: Wstępniak

@at0m, post #7

At0m: Narazie skupiamy się na scenie amigowej, tutaj jest masa do zrobienia, przez "lata zaniedbań". Inne platformy / sceny, muszą, póki co, "radzić sobie same"

Nie będziemy oczywiście "ustawowo" banować innych platform, np. opisując jakieś multiplatformowe party i produkcje z niego, nie ominiemy innych sprzętów (udając, że one nie istnieją), jak to robi np. Atarionline, ale nie będziemy się na nich skupiać.

ps. Kiedyś mieliśmy już portal scena.pl, był o wszystkim i o niczym. Co z niego zostało, sam wiesz.
[#9] Re: Wstępniak
Wyśmienity pomysł :) zamierzam być stałym czytelnikiem :)
[#10] Re: Wstępniak
Serdecznie kibicuję, oby wszystkim redaktorom wystarczyło pary na dłużej niż g na startup-sequence.pl.
[#11] Re: Wstępniak
BRAWO, BRACIA P!!!! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem