Komentowana treść: Raport z Datastorm 2017
[#1] Re: Raport z Datastorm 2017
Sachy, świetnie się czytało !

Twoja A600 wyraznie zyskała, potencjalny "rarytas dla znawców" na allegro :) (oczywiście żart, wiem, że jej nie puścisz :))
[#2] Re: Raport z Datastorm 2017
Hmm, to Volvo tylko tam stoi, czy ktoś tym faktycznie jeździ? Fajna imprezka (takie wrażenie po fotach i w ogóle). Dzięki za artka.
[#3] Re: Raport z Datastorm 2017

@twardy, post #1

kurde... a miałem być... ale ferie w mazowieckim, opolskim i dolnośląskim wypadły w tym samym czasie...
kilka disclaimer'ów:
1. archmage chyba teraz bardziej rozpoznawalny z c64 niż z amigi ;) (i tak wiem.... nexus sieben i te sprawy...)
2. ja w elysium? bitch pls. dłużej i więcej robię poza niż w elysium... proszę pisać carrion, po prostu carrion ;)
3. demo spaceballs'ów miażdży.

aha i BTW
na moj gust to to demo jest pożegnaniem Archmage'a... na jakiś czas.
piszę bo wiem.


Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 19:58:38 przez retronav
[#4] Re: Raport z Datastorm 2017

@twardy, post #1

Dzięki Sachy. Przyjemna laktura. OK
[#5] Re: Raport z Datastorm 2017
Bardzo przyjemna lektura! Świetnie się czyta.
Mam też nadzieję, że przeczyta to więcej osób niż serie artykułów o robieniu dem w RK ;)
[#6] Re: Raport z Datastorm 2017
Świetny raport, thx!
[#7] Re: Raport z Datastorm 2017
Sachy, gratuluję imprezy i fajnego raportu (zdjęcia z opisem:). Choć klimat jest inny niż w latach 90tych, to też fajny - bo ludzie bardziej dojrzali. ;) Zazdraszczam - pozytywnie - podpisów na Ami (szczególnie Archmage, którego pracę lubię). Pozdro.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem