Komentowana treść: Najlepsze amigowe dema roku 2018
[#1] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Statuetki dla “najbardziej leniwych grup 2018”...


Temu koderowi z "Broken Cube" tez trzeba nakopac w jego 4 litery.
Rozleniwil sie tak ze nawet palcem nie kiwnal. Nawet 4k inrta na ostatni w zyciu RW2k18 nie zrobil.
Len, i tyle w temacie.
[#2] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Jak w 2019 nic się nie uda na Ami zrobić to już będzie wejście w 3 letni cykl więc chyba jednak lepiej spiąć poślady;) Recenzja pro, ale widać że słąbo.

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 21:37:17 przez kiero
[#3] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Rozumiem ze mam deficyt ..ale jak moze konkurowac demko z A5oo 1 MB 7 MHz Ocs mieszczace sie na 1 dyskietce ...z prodkami wypasionymi AGA 06o 128 MB
[#4] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Dzięki wielkie za podsumowanie - Faktycznie bieda z makaronem jeśli chodzi o WT w 2018 roku - koniecznie trzeba to zmienić. U mnie na dysku jakaś kiszonka to leży i trzeba by zacisnąć zad i cześć :)
[#5] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Dziękuję za kolejne podsumowanie :) przyznam się że czekałem i cieszę się że się doczekałem :)
[#6] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Dzięki, tego mi było trzeba..
[#7] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018
Thx za podsumowanie, fajowo się to czyta. U mnie w pierwszej trójce na bank by siadła prodka 604 by Altair. Wyje%$na w kosmos prodka na OCS!
[#8] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2018

@HOŁDYS, post #3

Wiesz, też się zastanawiam jak prodki na AGA/060 mogą konkurować z tymi na OCS...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem