Komentowana treść: Film o crazy demoscenie
[#31] Re: Film o crazy demoscenie

@gorzyga, post #30

Az te jabole dzwonia mi w uszach do dzis:)
[#32] Re: Film o crazy demoscenie
Film zaiste hardkorowy, jak i hardkorowe były to czasy (heh, pewnie każde pokolenie mówi tak o czasach swej młodości ;))
"Dokument" oglądało się jak jakiegoś Hiczkoka! Mnie rozwalił końcowy epizod - z "ucieczką z festiwalu"/spotkania z panem Jackiem wraz z końcową puentą... kurrrzapiał, pomyślałem - andergrałnd do końca ;') - prawdziwi romantyczni bohaterowie podziemia demosceny ;']
Łezka się kręci jako żywo, szacun.
[#33] Re: Film o crazy demoscenie

@rolpho / D6, post #32

Czytam tak, te Wasze komentarze i tylko jedno mi się ciśnie na usta...
AMIGA RULEZ!
[#34] Re: Film o crazy demoscenie

@shogoth, post #33

Powiem Ci ze niby te Amiga rulez...
Zreszta, chyba na tym zostanmy.
Dziekuje za film
[#35] Re: Film o crazy demoscenie

@flops, post #25

Wiesz że "prawie" robi dużą różnicę? ale nie będę się licytował. Ktoś kto jest ode mnie starszy parę lat też pamięta więcej niż ja. Naturalne i normalna rzecz. Ci dużo młodsi od nas też powiedzą za kilka lat że pamiętają, tylko to będzie pamięć z opowieści, telewizji, netu, książek...ok, racja
[#36] Re: Film o crazy demoscenie
No film konkret, aż się łezka w oku kręci. Można powiedzieć, że "Odbyt design" był inspiracją dla sztuki współczesnej
[#37] Re: Film o crazy demoscenie
Podoba się mi pierwszy członek tej nazwy! :D
[#38] Re: Film o crazy demoscenie

@rjack, post #37

Fajnie, ze komus sie chce. Cenny dokument.
[#39] Re: Film o crazy demoscenie

@rjack, post #38

Dziękuję.

Epilog - nagroda, zasłużona i ...ucieczka (taki introwertyzm/underground) to według mnie epicka scena. Ciągle mam to w głowie. Symbol. Coś pięknego... i tekst "kiedyś ludzie więcej rozmawiali..." czy jakoś tak... Dla mnie to film, który przywołał wspomnienia, bardzo ważne, chociaż nie byłem uczestnikiem tych party, ale miałem swoje własne, jakże podobne..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem