Komentowana treść: Najlepsze amigowe dema roku 2019
[#1] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Jak zwykle soczyste zestawienie! Dzięki!
[#2] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Jeśli uważacie, że warto (oprócz corocznych, bieżących podsumowań) opracować także rankingi dem z lat wcześniejszych niż 2014 (zaczynając od roku 2013), prosimy również o zostawienie komentarza

Warto!
Dzięki za podsumowanie 2019 i czekam na... 2013 :)
[#3] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Dzięki!
[#4] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019

@jimiche, post #3

Fajne przypomnienie. Dzięki OK
[#5] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Poziom prodek niebotyczny. Najbardziej zapamiętałem Signals, Coda i wyjątkowe bo atarowskie Amiga Invitro.

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 15:04:21 przez simka113
[#6] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Dzięki! Czekałem na taki przekrój :)

Odpowiadając: tak, warto 2013 i wcześniejsze, poproszę.
[#7] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Dzięki za podsumowanie :) jak co roku dobra robota :)
[#8] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Dzięki za zestawienie. Zawsze przyjemnie się czyta Wasze zestawienia, super jest sobie przypomnieć o niektórych produkcjach i wkręcić się ponownie w klimat. Czekamy na poprzednie lata, aż do samego początku demo sceny!
Poziom z 2019 mega mega wysoki. Mind blowing!
[#9] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Dzięki!

Co tu dużo komentować, za słabo spinałem poślady w tamtym roku by coś wyszło. W tym roku to przynajmniej coś małego wyjdzie i mam nadzieję, że to nie będzie w stylu schowam i zapnę rozporek.

robić! robić! i jeszcze raz robić! - to mówiłem ja sam do siebie.
[#10] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Uwielbiam Wasze zestawienia! OK
Już czekam na następne, i to nie tylko to z 2020 :)

A jeśli chodzi o produkcje - to 2019 był najlepszym od lat. Chciałbym aby w tym roku się powtórzyło, ale mam obawy czy to możliwe :). A EON - to demo wybitne i nawet ci którzy regularnie omijają scenę OCS/ECS muszą to przyznać :).
[#11] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2019
Bóg zapłać!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem