Komentowana treść: Mountain Beer Copy Party 25 (+3) lat później - część 2
[#1] Re: Mountain Beer Copy Party 25 (+3) lat później - część 2
Dzięki Jazz za part 2, fajnie było poczytać wspominki "osób zamieszanych" po tylu latach. Petersa chyba można by dorwać przez Dalthona(?). Planujesz #3 i mini-serial na HBO w wersji "za zgodą rodziców" oraz 18+ w pay-per-view? Pozdro! OK
[#2] Re: Mountain Beer Copy Party 25 (+3) lat później - część 2
Przypominam tylko, że Rocco Siffredi rok wcześniej dostał nagrodę za "Najlepszą scena seksu grupowego" i miał już ugruntowaną markę jako aktor. Pomijanie takiej osoby przy roku 92 jest nieobiektywne i przynosi mu niezasłużoną ujmę.
[#3] Re: Mountain Beer Copy Party 25 (+3) lat później - część 2
Ten tekst ma duszę! Jest atmo tamtych czasów!

Niezrozumienie zaś jest wpisane w świat zdobywców, czyli nas. Pan Józef jako sztandarowy przykład niezrozumienia ;) Teraz owa "hołota" trzęsie światem IT :) ;) Pamiętam jaki był opór i niezrozumienie - Po co wam komputer? Co można na nim zrobić? Oczy sobie popsujecie.
Nadal jest ten opór. Cyfryzacja ciągle rodzi się w bólach. Paradoksalnie wirus dopiero ją trochę przyspieszył. Wow! Nagle niektórych przełożonych, rządzących oświeciło - da się pracować zdalnie i ludzie nawet pracują a nie obijają się w domu ;)

Naprawdę jest mało takich ludzi myślących, stwierdzam przez lata doświadczeń, więc życzę sobie więcej "hołoty z party" sprzed lat w swoim otoczeniu a nie ludzi wychowanych na kursach samo rozwojowych. Gadający, cytujących identyczne i idiotyczne frazy typu "bądź zmianą" jakby ten sam przewodnik przeczytali.
[#4] Re: Mountain Beer Copy Party 25 (+3) lat później - część 2
Dzięki za artykuł! Choć o pobycie na party mogłem tylko pomarzyć to i tak wróciło wiele wspomnień z początku lat '90. To musiała być magiczna impreza. Szkoda że nie ma już LoadError i River Wash. Bardzo dobrze wspominam te imprezy,
XTD nie gadaj, że ludzie nie chcą poznać i porozmawiać jak kiedyś z innymi scenowiczami. Dla mnie bardzo ekscytujące było pogadać ze sławami dawnych lat, jak również obecnych, choć mega niewyspany, robiłem przesłuchanie KK jak on to zrobił Wolfa na A500, jak to możliwe, że to tak szybko działa.
Mam nadzieję do zobaczenia z wszystkimi na kolejnym post pandemicznym copy party!
[#5] Re: Mountain Beer Copy Party 25 (+3) lat później - część 2

@flops, post #4

flops mam dokładnie te same odczucia co ty. A co do Parties to zawsze jakieś będą :). Jazz dzięki za artykuł i pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem