Komentowana treść: AmiParty 29 - wyniki
[#1] Re: AmiParty 29 - wyniki
gratuluje wszystkim, fajnie ze ilosc produkcji dopisala

btw - demko Jimmiego to chyba najlepsze demo jakie powstalo w Amosie, kopara opada - jakbym nie widzial kodu to bym nie uwierzyl ze to amos :)
5
[#2] Re: AmiParty 29 - wyniki
To to już mam co robić w weekend
1
[#3] Re: AmiParty 29 - wyniki

@juen, post #1

Rowniez gratulacje.
Powiem Ci ze Twoje technicznie tez bylo swietne. No ale moze moja podswiadomosc mowi mi ze jestes w tym dobry. Jak rozmawialismy...zabraklo Ci chyba czasu by to dobrze zsynchroznizowac.
No ale...po tej stronie mielismy tyle samo czasu:)
2
[#4] Re: AmiParty 29 - wyniki
Całkiem niewąskie nagrody.
Ja akurat nie jestem fanem nagród o zbyt dużej wartości na imprezach demoscenowych ale to już tylko mój problem. Wiem, że reszta świata jest, nagrody motywują więc potulnie akceptuję ten fakt.
A co do produkcji to teraz tylko gratuluję tak "na kredyt", bo nie miałem jeszcze czasu pooglądać produkcji. Gdy się z nimi zapoznam to wtedy pogratuluję na serio.

Świetnie, że zebrało się tyle osób, którym chciało się coś zrobić. To pozytywne, że ludzie chcą coś robić kilka lat przed tym jak stracą wzrok, słuch, przestaną o własnych siłach wstawać z fotela. Tak trzymać! OK
2
[#5] Re: AmiParty 29 - wyniki

@juen, post #1

Gratuluję wszystkim, którzy cokolwiek wystawili. Poziom prac i ilość na Wild (i nie tylko - we wszystkich compo) zaskoczył pozytywnie :) Samo AP, z publicznością na czele jak zawsze wymiata! Turniej SWOSa też super - dzięki!

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2023 10:03:08 przez X-Type^HVR
1
[#6] Re: AmiParty 29 - wyniki
No, no - pięknie i bardzo poważnie to już wygląda, nie tylko ze względu na nagrody.
Poważne nazwiska/ksywki, sporo prac na świetny poziomie - gratulacje dla wszystkich wystawiających i organizatorów- tak trzymać OKOKOK

AmiParty RULEZ super

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2023 10:37:04 przez BULI
2
[#7] Re: AmiParty 29 - wyniki

@juen, post #1

Ja też wszystkim dziękuję. Stefkosa demo przetestuję dzisiaj na o30 bo podobno na tym procku dobrze powinno działać. Ogólnie poziom wyższy niż na Xenium jeżeli chodzi o Amigę. Super prace i gratuluję wszystkim.
1
[#8] Re: AmiParty 29 - wyniki
Pobrane, biorę się za słuchanie i oglądanie. Kurka jak żałuję że tam nie byłem

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2023 10:45:40 przez miau
1
[#9] Re: AmiParty 29 - wyniki

@stefkos, post #3

Stefkos Pany! :)
1
[#10] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Dorrr, post #9

Na Pana to trzeba zasluzyc:)
Mialo byc na Wielka Potancowe aby dostac dotacje od rzadu a wyszlo jak na impreze techno.
No ale to wina Daktiego, w ogole jego tylko :P
O X-Type nie wspomne :P
1
[#11] Re: AmiParty 29 - wyniki

@stefkos, post #10

Dla tych co w wątku o AP być może przeoczyli, a mają chęć na zobaczenie live z compos.

https://m.youtube.com/watch?v=xMr-pwuEgqk&t=10450s

Na szczególne brawa zasluguje Stony za poprowadzenie w swoim stylu Compos dodając 1000 pkt do zarąbistości konkursów, wywołując u uczestników salwy śmiechu :)))



Ostatnia aktualizacja: 01.06.2023 11:06:01 przez mikecios
5
[#12] Re: AmiParty 29 - wyniki

@mikecios, post #11

Cios tu masz rację Stony zrobił niesamowite "szoł".
[#13] Re: AmiParty 29 - wyniki

@jimiche, post #12

I sam fakt że na takim party było łącznie 30 produkcji !!!!! To robi wrażenie.
Revision przy tym ssie ;)
3
[#14] Re: AmiParty 29 - wyniki

@mikecios, post #13

30 produkcji, z czego 12 w kategorii "wild"...
2
[#15] Re: AmiParty 29 - wyniki

@recedent, post #14

Gdyby nie Ty, to bylo by 11...
4
[#16] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Phibrizzo, post #15

Gdyby nie ja, to nawet 10
[#17] Re: AmiParty 29 - wyniki

@mikecios, post #13

Revision przy tym ssie ;)


Każde party bez Stony'ego za mikrofonem ssie!

Gratulacje dla wszystkich wystawiających, poziom demo compo fucktycznie chyba najwyższy w historii.

Propsy dla Magnetycznej Nutrii i Daktiego, którzy nie dość, że byli muzycznymi oprawcami 3/5 dem to jeszcze skutecznie zaszaleli w pozostałych konkursach!
4
[#18] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Jazzcat, post #17

To ja tylko dodam że w 4 na 5 dem maczali palce byli lub obecni członkowie Harvesterów...
1
[#19] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Jazzcat, post #17

Propsy dla Magnetycznej Nutrii i Daktiego, którzy nie dość, że byli muzycznymi oprawcami 3/5 dem to jeszcze skutecznie zaszaleli w pozostałych konkursach!

Warto też zwrócić uwagę na numer AceMan'a, który znalazł się tuż za podium (czyżby był zbyt "subtelny" jak na warunki partyzanckie?). Nie wiem jak brzmiał na party, ale słuchając go w zaciszu własnej izdebki brzmi obłędnie!
3
[#20] Re: AmiParty 29 - wyniki

@MarX, post #19

Zajebisty moduł! Wreszcie ktoś zrobił porządny, nowoczesny future bass na Protrackerze. Świetne są te tremola na padach robione komendami - zabawna rzecz, jak po raz pierwszy usłyszałem te patenty w kawałkach futurebassowych to pomyślałem, że prędzej czy później ktoś to zrobi na trackerze za pomocą komendy A0F. No i proszę :) Poza tym jest klimat, pocięte wokale, piękny przestrzenny klapek, porządny trackerowy "sidechain" - naprawdę dobra robota.

A że nie było podium? Nie wiem, może zabrakło tego typowego dla AmiParty fun factor, lekkiego przymrużenia oka? Zresztą czy to aż takie ważne... Produkcje i tak zyskują (albo nie) prawdziwe życie dopiero po party.
4
[#21] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Jazzcat, post #20

to jeszcze ciekawostka, ze modul rozwalal protrackera na party (2.3d), ktos mi pisal, ze sprawdzal u siebie w domu i efekt byl ten sam. wizualnie odgrywal sie jeden pattern w kolko, ale gralo wlasciwy. equalizer zastygl w miejscu, a vumetery w ogole sie nie pokazywaly. pierwszy raz cos takiego widzialem :)
1
[#22] Re: AmiParty 29 - wyniki

@juen, post #21

Nie ktoś tylko ja
Na PT 3.61 nie wiesza się.
[#23] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Jazzcat, post #20

Na suchawkach w domu brzmi o wiele lepiej niz na party (pewnie dlatego zajal odlegle miejsce). Jak na party pojawilo sie ten odglos miauczenia kota to sie sam zastanawialem co aceman musial temu kotu zrobic.
[#24] Re: AmiParty 29 - wyniki

@michal_zukowski, post #23

Może posadził kota przed protrackerem
[#25] Re: AmiParty 29 - wyniki

@juen, post #21

Bo ten moduł to malware
1
[#26] Re: AmiParty 29 - wyniki

@Jazzcat, post #17

A tam od razu "Nutrii". Kłami i pazurami też się dziury zrobi, hehe 🦊
Ty lepiej się przyznaj dlaczego znowu nie przyjechałeś na AP

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2023 11:03:07 przez Magnetic-Fox
[#27] Re: AmiParty 29 - wyniki
Sędzia kalosz!!
1
[#28] Re: AmiParty 29 - wyniki

@_DiskDoctor_, post #27

- Ale to chyba ludzie decydują...?
- To dowiedz się którzy ludzie i porozmawiaj z nimi... po swojemu.
[#29] Re: AmiParty 29 - wyniki

@recedent, post #28

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem