Komentowana treść: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka
[#1] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka
Lepiej zrobili by remake jakiejs gry z lat 90 np na 030/040 w Boxie a nie kolejna ksiązka...
2
[#2] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@luka, post #1

Ale to chyba zły adres. Niekoniecznie ktoś kto potrafi stworzyć książkę potrafi stworzyć grę. I odwrotnie - książka kogoś kto zrobił grę mogłaby być koszmarna. szeroki uśmiech

A poza tym jak to bym chętniej widział nowatorskie, oryginalne, świeże produkcje, a nie odświeżanie starych pomysłów.
4
[#3] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka
Zbiórka na książkę o demoscenie? Góralskie określenie "redyk" chyba tutaj dobrze pasuje Ewentualnie wypowiedź pewnego bankowca nagrana potajemnie u Sowy i Przyjaciół: "ludzie są tak głupi, że to działa".
2
[#4] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@MDW, post #2

Niekoniecznie ktoś kto potrafi stworzyć książkę potrafi stworzyć grę. I odwrotnie - książka kogoś kto zrobił grę mogłaby być koszmarna.


E tam. Od czego jest instytucja ghostwritera?
2
[#5] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@MDW, post #2

Niekoniecznie myslałem o nich szeroki uśmiech po prostu już troche mi sie przejadły książki... ale z chęcia wydał bym te 50e na jakiąś gre w ładnym pudełku, na coś więcej niż goła a1200. w czasach tk, tf i bfg oraz hdd można by się na takie coś pokusić...
3
[#6] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka
Przyznam się, że chcę wspomóc - dzięki mailman za info, bo przegapiłem tą zbiórkę - mam wcześniejsze tomy, któreśmy kupowali grupowo i myślałem, że trzeci tak samo zanabędę, ale zmienił się sposób wydawania.
Argument merytoryczny mam taki, iż bardzo mi się technicznie te wydania podobają, oraz wiele "smakołyków" - ciekawych wspomnień i opowieści przeczytałem.
2
[#7] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@Skotos, post #6

Skąd informacja, że się zmienił?
[#8] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@mailman, post #7

Więc wyjdzie ten tom nawet jak nie uzbiera się wymagana kwota?
[#9] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@Skotos, post #8

Na każdy tom zawsze była zbiórka crowdfundingowa, która zawsze dochodziła do skutku. Gdy się uda, a raczej się uda, to książka będzie w sprzedaży i zapewne znowu zostanie zrobiona nasza zbiórka, aby ją kupić.
2
[#10] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@Skotos, post #8

Z newslettera:



We launched the crowdfunding campaign a week ago and are already over 50% of the way to our goal. There are 15 days left

[#11] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@_DiskDoctor_, post #10

EDIT: nvm :)

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2023 13:07:40 przez XTD
[#12] Re: Demoscene: The Amiga Renaissance Volume 3 1997-2023 - zbiórka

@XTD, post #11

jest w sprzedaży oraz logo art
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem