Komentowana treść: TRSAC 2023 - wyniki
[#1] Re: TRSAC 2023 - wyniki
A jaki powód?
[#2] Re: TRSAC 2023 - wyniki

@_DiskDoctor_, post #1

No chyba widać jaki powód.
Wybitnie tragiczna jakość produkcji.
[#3] Re: TRSAC 2023 - wyniki

@habit, post #2

no chyba nie, to ze jest to PRAWDOPODOBNIE ostatnia edycja bylo ogloszone duzo wczesniej, zanim powstaly wyzej wymienione prace ;)

aczkolwiek wydarzenie na 2024 jest juz utworzone: https://www.demoparty.net/trsac/trsac-2024

obstawialbym powody osobiste, ze komus po ponad 20 latach organizowania imprezy moze juz sie nie chciec :)

a produkcje amigowe nowe ciesza zawsze

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2023 08:06:18 przez juen
5
[#4] Re: TRSAC 2023 - wyniki
Beznadziejne produkcje.
1
[#5] Re: TRSAC 2023 - wyniki
Second Rodeo przypomina mi produkcje z lat 95', ale te warzyły więcej niż 1 MB. Dobra produkcja, trafiła u mnie do katalogu ulubionych.
[#6] Re: TRSAC 2023 - wyniki
Na razie widziałem tylko intro Fnuque. Na 040/40 chodzi bardzo płynnie nawet 1x1. Niestety precalc to ponad 5 minut - i obawiam się, że nie liczą się tu sample tylko cała animacja. Podczas precalcu, po jakichś 2 minutach zaczął mi grać moduł, skończył się, i po kolejnych dwóch minutach uruchomiło się intro z tą samą muzyką.
[#7] Re: TRSAC 2023 - wyniki

@amikoksu, post #4

Przecież to są intra a nie nie dema i mnie się akurat podobają.

Dla mnie miejsce drugie to miejsce pierwsze i na odwrót.

Kolejne dwie pozycje to dramat.
1
[#8] Re: TRSAC 2023 - wyniki

@lukjan, post #7

I jeszcze Magnum A.I.

Jak na rzecz w 64kb mające chodzić na gołej A500 to jest to bardzo dobre interko. Solidny pixelart (rewelacyjne logo, ziomek i kaczucha na końcu), fajny modułek i schludne efekciki. Małe, ale dopieszczone. Takie rzeczy po prostu się podziwia. :)

PS. Na 1240 pomogło niesmiertelne Killaga bo inaczej intro zawiesza się około 3 minuty.



Ostatnia aktualizacja: 28.10.2023 22:11:58 przez kempy
1
[#9] Re: TRSAC 2023 - wyniki

@lukjan, post #7

Dla mnie miejsce drugie to miejsce pierwsze i na odwrót.

Jedno to intro 4KB, a drugie 64KB. Umieszczenie ich w tej samej kategorii jest bez sensu.
[#10] Re: TRSAC 2023 - wyniki

@lukjan, post #7

No intra. Kiedyś było lepiej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem