Komentowana treść: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
[#1] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
Brawo OK
I podoba mi się wyraz "inkrustowana" w tym kontekście

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2023 16:27:36 przez Davka
2
[#2] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
No pięknie. Brawo i gratuluję wyróżnienia.
1
[#3] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
Gratulacje! =)
1
[#4] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
Gratulacje!
1
[#5] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
Najs !
1
[#6] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
Rzec można - wyczerpujący artykuł szacun
1
[#7] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
Od pierwszego numeru Amiga Friendship marzy mi się, żeby opisywać historię powstawania ważniejszych dem nowożytnych na Amigę. Może kiedyś się na to porwę, ale czytając artek Mop'a w Amiga Future obawiam się, że jestem za cienki w uszach . Przypuszczam, że niemal do każdego dema można stworzyć tego typu interesujący materiał. Powyciągać jakieś smaczki, skontaktować się z autorami i wypytać o szczegóły, inspiracje, motywacje itd. Jeśli ktoś by czuł się na siłach to jest miejsce na tego typu teksty. Jeszcze raz brawa dla ekipy Ghostown. Zasłużone laury i zachwyty. Ale takich artykułów po prostu powinno być więcej. Trzeba tych freaky-geniuszy nieustannie łechtać po ich ego, żeby powstawały kolejne, jeszcze lepsze produkcje demoscenowe! szeroki uśmiech
3
[#8] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164

@MarX, post #7

Dzięki za wszystkie miłe słowa. Też chętnie bym poczytał podobne teksty o innych (nie naszych demach. Często za powstaniem dem stoją naprawdę świetne historie, które z biegiem lat ulegają zapomnieniu. Marx, myślę, że - ze swoją "dziennikarską iskrą" - jesteś idealną osobą do takich tekstów.

Jako dopełnienie artykułu, nagrany przez Magica zapis na żywo intra podczas compo:

link

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2023 19:54:21 przez slay
5
[#9] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164

@MarX, post #7

Trzeba tych freaky-geniuszy nieustannie łechtać po ich ego, żeby powstawały kolejne, jeszcze lepsze produkcje demoscenowe!


Masaż ego fajna sprawa, ale raczej nie wystarczy do powstania dema :)

Fakt, dzisiaj rzadko komu chce się napisać o prodce coś więcej niż jedno słowo i dać kciuka (albo podłożyć świnię ;), więc tego typu materiały cieszą. Tym bardziej, że Mop to stary fachura i umie w artykuły.

Będzie co wspominać na starość kiedy przy stole wigilijnym człowiek usłyszy: Dziadzio, opowiedz nam o scenie! A jak nie usłyszy to i tak opowie :)

Dzięki wszystkim za zainteresowanie!

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2023 11:22:29 przez Jazzcat
5
[#10] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164

@Jazzcat, post #9

To ja jeszcze dodam z kronikarskiego obowiązku, że Electric Lifeforms zajmuje 5 miejsce w 64kb intrach dla Amigi OCS/ECS na Pouet.net w all-time top... więc jest to naprawdę rewelacyjny wynik jak na polską produkcję. Dodam tylko, że w kategorii i64kb dla maszyn z AGA pierwsze miejsce jest od lat okupowane przez Gift od Potionów. Wiec drodzy forumowicze wiecie co robić :).
2
[#11] Re: Electric Lifeforms/Ghostown w Amiga Future #164
graty dla Ghostown!
dobre demo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem