Komentowana treść: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2
[#1] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2
szeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiech
[#2] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2

@jimiche, post #1

No co tu dużo pisać, rewelka! OK
[#3] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2
Jak zwykle fajnie się czytałoOK
BTW: Ma ktoś moduł z "Headbanger" autorstwaRaf /Katharsis, które zajeło pierwsze miejsce?
[#4] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2

@waldiamiga, post #3

[#5] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2

@Gandalf, post #4

Tak, ten. DziękiOK
[#6] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2
Witajcie Amigowcy!

Z przyjemnością przeczytałem ten artykuł, także poprzednią część. Linka dostałem od brata, który nadal ma Amigę i specjalnie by te parę słów napisać zarejestrowałem się na PPA :)

Do mojego zdjęcia, które jest umieszczone w artykule, mam drugie, pokazujące moje dalsze losy na tym Party:



Tak na szybko znalazłem parę identyfikatorów z parties na których byłem - moją przygodę ze sceną pozulowałem po '97 kiedy jak widzę zaczynała się rozkręcać :)

Ale wspomnień trochę mam gdzieś z tych początków, pojedyncze obrazy i sceny, jak sytuacja z Żywca, z której wielokrotnie śmialiśmy się później z Vico i Axlem popijając piwko na wrocławskim rynku już w czasach studenckich, gdy w klubie Śrubka wyciągnąłem pół litra i usłyszałem od nich 'my nie pijemy takich rzeczy' - i z tego co pamiętam osuszyłem tę flaszkę z XTD i Scorpikiem, chyba właśnie we wspomnianym barze nieopodal :)



Mam też identyfikator z party w Gdyni - pamiętam tę podróż pociągiem z Opola z pudłami z monitorem (miałem oryginalny kolorowy!) i A500 - z samej imprezy jakieś pojedyncze obrazy ludzi przed kompami. Ale wydaje mi się, że poznałem tam RST, którego potem często odwiedzałem we Wrocławiu.



Późniejsze czasy:





I już IRC-owe czasy - tego party akurat nie pamiętam kompletnie - pewnie byłem zbyt zajęty 'studiowaniem' :)



Pozdrawiam serdecznie wszystkich dawnych znajomych i wszystkich fanów Amigi !

Chyras
4
[#7] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2

@Chyras, post #6

Dzięki wszystkim za komentarze!

@waldi: słuszna uwaga z tym linkiem, dopisałem w tekście.

@Chyras: bardzo, bardzo miło jest widzieć kolejnego scenowca z pierwszych lat amisceny! Welcome aboard. Zabawne, bo kiedy z bratem zakładaliśmy Scenę.PPA to jednym z naszych marzeń było właśnie obudzenie starych, "zasuszonych" tudzież zmumifikowanych scenowców.

Sprawiłeś mi wielka radość komentując tutaj, a zdjęcia identów bezcenne. Czy mógłbym wykorzystać w tekście identa z Warszawy?
[#8] Re: Krótka historia polskiej amisceny odc. 2

@Jazzcat, post #7

Piękne dzięki @Jazzcat za przypomnienie, że jestem już "stary, zasuszony tudzież zmumifikowany" - w swoim poczuciu nieustannej młodości chyba o tym zapomniałem

Oczywiście możesz wykorzystać każde ze zdjęć - jak chcesz to odezwij się priv to wrzucę Ci duże fotki jakbyś chciał coś poprawić / obrobić.

Jak kiedyś znajdę chwilę to poszukam więcej artefaktów - mogę jeszcze coś mieć gdzieś skitfoszone!

Pozdro dla wszystkich i Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2024.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem