Komentowana treść: Gerp '24 zakończone
[#1] Re: Gerp '24 zakończone
Poziom pierwszych 6 miejsc w gfx compo bardzo wysoki. Dosłownie sześć pierwszych miejsc. Jest co oglądać. Piękne ręczne OCS-owe lowresy. A większość z nich stworzona przez legendarnych amigowych poganiaczy pixeli.

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2024 19:49:04 przez MDW
1
[#2] Re: Gerp '24 zakończone

@MDW, post #1

Desire powinno byc zdyskwalifikowane za antysemityzm :)
1
[#3] Re: Gerp '24 zakończone
Wybrałeś same perełki. Każda z tych produkcji mi się podoba, ale poziom!
1
[#4] Re: Gerp '24 zakończone

@Ralpheeck, post #2

Za antysemityzm powinni dostać dodatkowe punkty i gaśnice w prezencie. Poza tym technicznie ich demo lepsze niz 1 miejsce. Powinny być zamienione miejscami.
15
[#5] Re: Gerp '24 zakończone

@michal_zukowski, post #4

Andromeda dała czadu. Co do intro40k to po prostu miazga. Na pewno fani A500 są bardzo zadowoleni z tak dużej ilości staffu.
5
[#6] Re: Gerp '24 zakończone
Andromeda "A Murder of Scrolls" (OCS) - moja ulubiona grupa jak zawsze najlepsza :)
[#7] Re: Gerp '24 zakończone
Serce mówi, tak "Planetary Void" zasłużone pierwsze miejsce. A rozum, nie nie nie, powinno być "Is real".
1
[#8] Re: Gerp '24 zakończone

@michal_zukowski, post #4

Serio? Masakra.
6
[#9] Re: Gerp '24 zakończone

@Ralpheeck, post #2

O co chodzi z tym antysemityzmem?
1
[#10] Re: Gerp '24 zakończone

@_arti, post #9

Chodzi o tą produkcję demoscenową: https://www.pouet.net/prod.php?which=95896
[#11] Re: Gerp '24 zakończone

@_arti, post #9

To byl falszywy alarm, nic takiego w demie nie zauwazylem. Tam byl jedynie przekaz antywojenny.
2
[#12] Re: Gerp '24 zakończone

@_arti, post #9

O co chodzi z tym antysemityzmem?


Niestety żyjemy w takich czasach, w których nawet lekka krytyka działań pewnego państwa na literę "i" może zostać uznana za przejaw antysemityzmu. To jednak nie miejsce na polityczne dysputy, więc ten wątek zakończę cytatem. "By odkryć, kto tobą rządzi, po prostu sprawdź, kogo nie wolno ci krytykować." / Voltaire

A co do party - bardzo udana edycja. Bardzo mocne gfx compo i parę świetnych kodowanych produkcji. Intro Desire "Desire FM" będzie w tym roku ciężko pobić w kategorii 40k OCS. Fajna jest także produkcja z czwartego miejsca - Soil / Alcatraz. Z dem najbardziej trafiają do mnie te z miejsc 2 i 3 (Andromeda i Desire). Zwycięska produkcja trochę za mocno pachnie oldskull'em.

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2024 22:46:09 przez slay
17
[#13] Re: Gerp '24 zakończone
Ta sytuacja kiedy intro 40k jest lepsze od 9ciu pelnowymiarowych demek na tym samym party... Wow!
4
[#14] Re: Gerp '24 zakończone

@slay, post #12

Tu juz nawet nie chodzi o krytyke agresora
Jakikolwiek wyraz empatii dla ofiary (tak jak to demo) jest przeklamywany jako atak.

Ktos mial odwage o tym zrobic demo, w dodatku tak dobrze zgrane technicznie. Dla mnie pierwsze miejsce.
3
[#15] Re: Gerp '24 zakończone
Mnie urzekły muzyczne klimaty Planetary Void, szczególnie pierwszy mod. Dema fajne, pierwsze miejsce w 40k intro wymiata.
[#16] Re: Gerp '24 zakończone

@Ralpheeck, post #14

Moim zdaniem winne są obie strony. Niestety cierpią jak zwykle niewinni.
3
[#17] Re: Gerp '24 zakończone

@slay, post #12

LGBT i Q?
[#18] Re: Gerp '24 zakończone

@koczis, post #17

ja jestem calkowicie za LGBT

4
[#19] Re: Gerp '24 zakończone

@michal_zukowski, post #4

Mi się nie podoba, że ludzie poruszają w demach tego typu tematy. Po to się człowiek bawi w te dema żeby się oderwać od chorego świata. Jeżeli chce się coś zmieszać z błotem to nie można po prostu napisać tradycyjnie "pc sux"? Albo walnąć "Amiga rulez"? szeroki uśmiech Przecież to jest ciągle prawdziwe.
[#20] Re: Gerp '24 zakończone

@MDW, post #19

ale na przykład 33 lata temu powstało to:
2
[#21] Re: Gerp '24 zakończone

@michal_zukowski, post #20

Nigdy tego nie widziałem. To taka bardziej animacyjka niż demo w sensie demoscenowym. Przyznać muszę, że ktoś tam te postacie potrafił całkiem zgrabnie wypixlować. Otoczenia może trochę słabsze ale dawałyby radę w grze z początku lat 90.

Jeżeli chodzi o przekaz to do mnie i tak nie ma szans do mnie dotrzeć, bo ja mieszkam na innej planecie i nie bardzo się orientuję w sprawach tej planety. Nie ogarniam konfliktów tutaj panujących opartych na podziałach związanych z wiarą w to czy tamto, ilością takiego czy innego barwnika w skórze. Pod tym względem należy mnie traktować jak pięcioletnie dziecko. szeroki uśmiech
1
[#22] Re: Gerp '24 zakończone
Jest klimat sprzed lat i do tego połączony z aktualnym realem...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem