Komentowana treść: Rozmowa z grupą Suspect
[#1] Re: Rozmowa z grupą Suspect
Super materiał. Bardzo fajni ludzie. A XTD to z 3 lata temu też z siatką widziałem. Także pewne rzeczy się nie zmieniają szeroki uśmiech
[#2] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@Hal, post #1

Tez slyszalem o PKP = Płać Koleji Połowe

Za to ze ci bateria siadla w trakcie wywiadu powinienes na piechote do Czestochowy
[#3] Re: Rozmowa z grupą Suspect
Bardzo fajny wywiad!
[#4] Re: Rozmowa z grupą Suspect
Długi wywiad, słucham z zainteresowaniem po kawałeczku. Większość mi się podoba, bo chłopaki z Suspect to równi goście i fajnie opowiadają o swoich doświadczeniach na scenie. Jestem może w 20 minucie i co mi się nie podoba to prowadzący. Za takie coś jak w min. 9:35 to powinno się go powiesić za wiadomo co. Chyba, że to był żart, którego nie zrozumiałem. Mam wrażenie, że Remix i Mufa byli znacznie lepiej przygotowani do rozmowy z Suspectem w Amidze bez Ściemy.
[#5] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@MarX, post #4

kolega kolega, z twarzy podobny do nikogo :)
[#6] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@MarX, post #4

Jestem może w 20 minucie i co mi się nie podoba to prowadzący. Za takie coś jak w min. 9:35 to powinno się go powiesić za wiadomo co.


Chodzi Ci o tekst "kolejny kolega, nie pamiętam jak się nazywa"? Zanim powiesisz to tylko Ci podpowiem, że Sim1, Kane i Pillar to koledzy z liceum, wspólnie jechali też na Mountain Beer w 1992...

Facet jest chodzącą encyklopedią, a jego wiedza na temat polskiej amisceny i pamięć do szczegółów robią na mnie ogromne wrażenie ilekroć rozmawiamy.
6
[#7] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@Jazzcat, post #6

No to fajnie, że się wyjaśniło, bo rzeczywiście dla niewtajemniczonych nie brzmiało to jak żart, a teraz "uczy i bawi" szeroki uśmiech OK
1
[#8] Re: Rozmowa z grupą Suspect
Z tego co obejrzałem, gdyż całego filmu nie ogarnąłem, to bardzo ciekawa wyprawa z grupą Suspect.
[#9] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@Jazzcat, post #6

A jeśli tak to zwracam honor i cofam wykonanie kary . Mimo wszystko fajnie by było gdyby ta chodząca encyklopedia się jakoś przedstawiła, albo chociaż zasygnalizowała, że ma certyfikat jakości demoscenowej Jazzcata .
2
[#10] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@MarX, post #9

Jak ja kocham taki materiał.
W ogóle to fajnie wyprodukowane jak na niszowy temat (jeżeli chodzi o demoscenę na yt).


Ale ja to bym chciał posłuchać opowiadań moich starszych kolegów dlaczego to np. nie powstała polska sekcja Scoopex'ów ;).

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2024 22:54:22 przez jimiche
1
[#11] Re: Rozmowa z grupą Suspect
Kurcze! Ten obrazek narysowalem w szkole sredniej zafascynowany funkcja smooth w DPaincie szeroki uśmiech
4
[#12] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@arturB, post #11

No zacnie Ci to wyszło OK
[#13] Re: Rozmowa z grupą Suspect
Z ciekawości kliknąłem w link w jednym z komentarzy, żeby zobaczyć o co kaman. Patrzę 1,5h nawijania i myślę "ło matko, ale długo". Few moments later kończę oglądanie całości

Bardzo pozytywny materiał, słuchając go wracały dobre wspomnienia z przeszłości.
[#14] Re: Rozmowa z grupą Suspect

@arturB, post #11

Tryb Smooth był super :) Pomijając "mazianie", można było wyciąć brusha, wkleić go idealnie w to samo miejsce, i na krawędziach robiło się z automatu "wygładzenie pikseli", oczywiście im większa paleta kolorów, tym lepszy efekt :)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem