Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Symphony - przypomnienie
Przypominam, ze 4-6 lipca 2003 roku w Poznaniu odbywa sie chyba najbardziej wypasione party. Mam nadzieje, ze spotkamy sie tam wszyscy:). Jezeli ktos kogo nie mialem okazji nigdy widziec mnie zauwazy na party to prosze o rzucenie we mnie czyms:). Bardzo chetnie poznam pare osob na zywo... czasu na to bedzie az za duzo, bo party jest "pseudotrzydniowe". Ja zamierzam sie zjawic w piatek ok 15:00-16:00 i byc do konca (wyjazd pewnie jakos przed poludniem w niedziele). Poznac mnie bedzie mozna po glosnych oklaskach na amigowych compotach ;) ;) ;)

Spodziewam sie tam kompletu polskich amigowcow;). I prosze bez gadania - w piatek rano wszyscy maja wsiadac do pociagu jadacego w strone Poznania. Nawet nie chce slyszec wykretow... ;)

[#2] Re: Symphony - przypomnienie

@MDW, post #1

No teraz chyba czas na refleksje z party ? MDW prosimy ;)
[#3] Re: Symphony - przypomnienie

@MDW, post #1

Acha i jeszcze jedno :) gdzie moűna znaleôę waszâ ostaniâ produkcje i czy zadziaîa na moim sprzëcie : PPC 603e/225Mhz, 040/40MHz, BVision, 128MB RAM ?. Zadziaîa to troche úle powiedziane czy da sië to w miare komfortowo obejrzeę na tym sprzëcie :), bo miaîo byę jakieô super duper wypas nie ziemski czy jakoô tak ;)
[#4] Re: Symphony - przypomnienie

@DariŽ, post #3

Super-wypas mial byc ale jakos tak w trakcie robienia poziom sie obnizyl:). Twoj konfig oczywiscie jak najbardziej wystarczy. Patrzac na wczesniejsze produkcje Mawi stwierdzilismy, ze i my tym razem nie bedziemy patrzec na predkosc:). No i wyszlo to co wyszlo. Ogolnie to niewazne na jakim PPC 603 - wszedzie jest dosyc podobnie. U nas na ppc 603/160+060/50+BVision bylo niemal identycznie jak na ppc 603/240+060/50+BVision na party. Ratunkiem moglaby tutaj byc karta Voodoo3, bo chyba waskim gardlem w wiekszosci scen okazala sie karta graficzna. Nie mowie juz o Pegasosie. Teraz jestem w pracy ale jak wroce do domu to wrzuce tutaj wyniki z AmigiPPC z Permedia i z Pegasosa z Voodoo3. Roznica jest oszalamiajaca:).

Demo (i wszystko z party) mozna sciagnac z ftp://ftp.klosz.art.pl w incomming i cos tam dalej... katalog sie chyba nazywa "official_symphony2003_party_stuff" czy jakos tak. Jak skoncze robic DivXa z dema to razem z wersja realtimie powedruje to na scene.org.

[#5] Re: Symphony - przypomnienie

@MDW, post #4

zarowno exe jak i divx leza na ada.planet-d.net.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem