Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Crack Mod from PinballFantasies
Witam

Tak jak w temacie. Szukam muzyczki z Crack intro jakie bylo na dyskietkach przed gra PinballFantasies. Gdzies mailem ta muzyczke bo trafile mna nia przypadkowo a teraz gdzies mi to ucieklo. Pamietam ze miala tytul Jungle i tyle. Muzyczka byla extra i tesknie za jej brzmieniem :). Pomozcie. Moze macie gdzies w swoich zbiorach lub wiecie gdzie to lezy na serwerze.

[#2] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MaveRick, post #1

Taki spokojny motyw? Cractro z takich sinusoidalnym scrollem na jakimś zielonkawym tle? ;)
[#3] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@mailman, post #2

Oj chyba nie. Zaczynal sie jakby bebny (a`la tarzan) z odglosami malp a po chwili wskakiwala ostara "jazda" :).
Ale moze masz racje. Masz ten modzik ? Jak tak to podeslij mi na maila mailman :).
[#4] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MaveRick, post #3

A w tle nie jest przypadkiem obrazek z orlem ?
I chodzi chyba o ta muze
Zobacz do dzialu RODZYNKI

[#5] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@Norbert, post #4

Grę, z którą było crack-intro dzielimy na grę właściwą i crack-intro :)
To "z orłem" to już jest gra właściwa, a raczej wprowadzenie do niej czyli napisy początkowe tak jakby :)

[#6] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@grxmrx, post #5

Dzieki za tak wyraziste wytlumaczenie problemu :)

[#7] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MaveRick, post #3

Jak ja pamiętam, to w cracktro Pinball Fantasies był remix Let It Be The Beatles. A to o czym piszesz to jest raczej motyw muzyczny z intro gry. W Rodzynkach są wszystkie moduły z Pinball Fantasies.
[#8] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@mailman, post #7

Nie, nie. Ja pisze o Crack Intro a nie o grze. Juz dawno przejrzalem stronki z modami z gierek i nie ma na nich tej wlasnie muzyczki. A mod o ktorym ty piszesz (z gry) to jest w kazdym archimum.
[#9] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MaveRick, post #8

A jaka grupa zrobila Cracka? Ich zapytaj.
[#10] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MaveRick, post #1

Troche stary to juz watek, ale dopiero co go zauwazylem. Ten modek o ktory Ci chodzi to tzw. Dream Off (niewiem czy to oryginalna nazwa). Jak jeszcze go nie znalazles to daj znac. Podrzuce na maila

pozdrawiam!

[#11] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MarX^dA, post #10

TAK . To wlasnie ten modzik . BIG THX. Dzieki ( nie dziekuja sasiedzi ktorym trzesa sie szyby :P ).

P.S. Czyzbys tez nalezal do grupy DigitalArtefact ? :D http://www.digart.prv.pl ?
[#12] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MaveRick, post #11

MaveRick napisał(a):

> TAK . To wlasnie ten modzik . BIG THX. Dzieki ( nie
> dziekuja sasiedzi ktorym trzesa sie szyby :P ).

No modek jest świetny, bez dwóch zdań ofcoz ;) A sąsiadom na dobre wyjdzie jak łykną troche cooltury

> P.S. Czyzbys tez nalezal do grupy DigitalArtefact ? :D
> http://www.digart.prv.pl ?

Ponoć ta grupa już nie istnieje, ale tak czy inaczej umówmy się że należę do tej samej grupy co Ty

Pozdrawiam

[#13] Re: Crack Mod from PinballFantasies

@MarX, post #12

Ha ha :)
Gdzie to jest napisane, ze ta grupa nie istnieje? rozumiem, ze to jakis dowcip MarX :)
Wlasciwie ta grupa nie istnieje, bo istnieje lazy minds teraz, ludzie Ci sami ale nazwa sie zmienila :D
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem