Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Planet-Potion
To intro jest jakieś pechowe :(
1. Jedyne źródło z którego da się to intro rozpakować to Aminet, z żadnej innej strony nie udało mi się to.
2. Mam w końcy poprawnie rozpakowane archiwum lha i też nie mogę uruchomić: plik nie jest wykonywalny :(
3. JA MUSZĘ TO ODPALIĆ U SIEBIE HELP
[#2] Re: Planet-Potion

@Prince, post #1

kup sobie ppc :P hyhy :D
[#3] Re: Planet-Potion

@KAM_, post #2

Takiś bystry? A 603/300Mhz wystarczy? :P
[#4] Re: Planet-Potion

@Prince, post #3

A może to jest pod pup (w jakimś elfie;)) a Ty go nie masz (nawet emulacji)?
[#5] Re: Planet-Potion

@Prince, post #3

A skąd masz PPC603/300MHz?, podkręciłeś 233 do 300? i działa? nic się nie spaliło? :D
[#6] Re: Planet-Potion

@Olo, post #5

Chyba była jakaś seria 603 (GoldenEye), która działała na 300 MHz.
[#7] Re: Planet-Potion

@szulu, post #6

krecilem z 270
[#8] Re: Planet-Potion

@Prince, post #1

ad.2
A jak masz ustawione bity protekcji do pliku wykonywalnego?
[#9] Re: Planet-Potion

@Prince, post #7

...hehehe, pamiętam chwilę grozy. Przelutować coś wielkości szpilki o połowę jej długości i już pałerka pomyka 300 Mhz ;) Ależ Prince, nie dziab w oczy ludziom swoim fartem że dostałeś najlepszą wersję procka !
[#10] Re: Planet-Potion

@Prince, post #1

Jak plik nie jest wykonywalny to może zrób żeby był wykonywalny. :) W jakimś Opusie albo poprostu w CLI pisząc:

Protect Dysk:planet-potion.exe E ADD

Jak i to nie pomoże to może spróbuj "wersję niespakowaną". :) W archiwum powinna być i taka. Waży coś koło 120kB... Jednak u mnie intro działa także w normalnej wersji (64kB). Jak chcesz to mogę Ci wysłać. Daj tylko znać na mdw@amiga.pl że chcesz to wyśle od razu.
[#11] Re: Planet-Potion

@MDW, post #10

To nie jest wina protekcji (jest E), to tak jakbym do pliku textowego, dał mu Executable. Intro jest pod PuP, WOS? To chyba wina wersji bibliotek od Powerki. Jakie macie wersje? Nie mam wersji "emulacyjnej" PowerUp pod WOS.
[#12] Re: Planet-Potion

@Prince, post #11

Dobra, poszło jakimś cudem. Coś z muzą koliduje. Intro nie chce się automatycznie przelączyć na WOSa. A intro jest Cool!!!!! :D
Thanx Indy
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem