Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] ASCII demos
Jakim programem wyswietla sie demka ASCII?

Tylko prosze bez odpowiedzi: CEdem. :)

[#2] Re: ASCII demos

@El Amigos, post #1

O co Ci dokladnie chodzi piszac "demka ASCII"?
[#3] Re: ASCII demos

@kempy, post #2

chyba normalnie uruchamiasz w okni CLI, podobnie jak demka pod linuxem
sa skompilowane.
[#4] Re: ASCII demos

@pk, post #3

Chociaż widziałem sporo amigowych dem, to nie przypominam sobie żadnych w normalnym (nie fałszowanym jak w In The World Of Ascii grupy Impact) trybie tekstowym - znaczy w oknie shell'a. ;)

A co quasi-ASCII to jest jeszcze takie COŚ.

[#5] Re: ASCII demos

@kempy, post #4

Zresztą oryginalne pytanie brzmiało "jakim programem wyswietla sie demka ASCII?". Do tej pory go nie rozumiem. :)
[#6] Re: ASCII demos

@kempy, post #5

Mialem kilka plikow, ktore byly (chyba) tymi demkami textowymi. Napisalem posta w Scenie, ale nikt dlugo nie odpowiadal, wiec polecialy...

[#7] Re: ASCII demos

@El Amigos, post #6

Demo ASCII, podobnie jak każde inne demo, powinno być plikiem wykonywalnym, czyli uruchamiać sie samo.
Chyba, że masz na myśli pliki tekstowe z tzw. ASCII-Artem - wtedy wyświetlasz je dowolnym edytorem tekstu. Nawet CED'em :)
[#8] Re: ASCII demos

@PopoCop, post #7

I wiesz, ze chyba to byly wlasnie takie pliki. Sorry wszystkim za klopot.

[#9] Re: ASCII demos

@El Amigos, post #6

ja wiem o co ci chyba chodzi... to o czym piszesz to nie sa prawdziwe demka w ascii tylko animacje w trybie txt. pamietam ze bylo to zamieszczone na jednym z coverCD ma albo acs.... do tego byla specjalna komeda w shell'u tzn. ten program do demek :)... i nalezalo posiadac IBM.font do poprawnego wyswietlania tych animacji.... no chyba ze chodzi jeszcze o cos innego ... jak by co to poszukam na coverach moze cos znajde.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem